Aplikácie lepenie a spájanie materiálov

Ďalšie informácie o aplikáciách lepenia a montáže
Kvalita a trvácnosť, na ktoré si zvyknete.


 Spoločnosť 3M má dokonalý produkt pre všetky typy montáže. 

Spýtajte sa odborníka spoločnosti 3M

Vytvorte trvalý spoj bez použitia skrutiek

 • Nepokazte to. Ponúkame vám trvanlivú upevňovaciu silu bez použitia kovových upevňovacích prvkov, ktorá vám pomôže zvýšiť výkon, rýchlosť montáže, zlepšiť vzhľad a vytvoriť spoj, ktorý odolá aj skúške časom. 3M upevňovacie riešenia vám pomáhajú uviesť na trh kvalitnejšie a konkurencieschopnejšie produkty.


Kategórie aplikácií

Riešenia pre...


 • Maskovanie
  Maskovanie

  Ochrana povrchov pred prachom, odieraním alebo inými nečistotami s naším šikovným a komplexným sortimentom maskovacích pások. Vyberte si pásku: Krátkodobá alebo dlhodobá aplikácia, typ rozpúšťadla, teplotný rozsah...

 • Štítky pre široký sortiment povrchov. Vyberte okolnosť, my vyberieme štítok. Potlačiteľné a odolné voči teplote, médiám, odieraniu, UV žiareniu...

  Bezpečnostné štítky, logistické štítky a štítky pre čiarové kódy, štítky pre automobilový priemysel, štítky na zariadenia, firemné štítky a typové štítky – akýkoľvek typ štítkov potrebujete, máme ich!

 • Balenie
  Balenie

  Čokoľvek potrebujete zabaliť, uzavrieť a bezpečne prepraviť, náš široký sortiment pások a úchytiek (ktoré disponujú možnosťou automatizácie) vám zabezpečí riešenie potrebné v tomto procese.