1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vláknité pásky
 5. 8981 PÁSKA S VLÁKNOM 50MM X 50M 18 kot./bal.

8981 PÁSKA S VLÁKNOM 50MM X 50M 18 kot./bal.

 • 3M ID 7000095577
 • UPC 04064035105457

Laminované vlákna sklenej priadze zabraňujú delaminácii a pomáhajú zabezpečiť pevnosť a výkonnosť pásky

Lepidlo zo syntetickej gumovej živice umožňuje dobré priľnutie k celej škále substrátov

Vlákna pridávajú doplnkovú obrannú líniu proti vyplieneniu škatule či balíka

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Laminované vlákna sklenej priadze zabraňujú delaminácii a pomáhajú zabezpečiť pevnosť a výkonnosť pásky
 • Lepidlo zo syntetickej gumovej živice umožňuje dobré priľnutie k celej škále substrátov
 • Vlákna pridávajú doplnkovú obrannú líniu proti vyplieneniu škatule či balíka
 • Vysoká pevnosť v ťahu je ideálna na uväzovanie, zväzovanie a výstuž
 • Lepidlo našlo skvelý kompromis medzi vysokou prvotnou priľnavosťou a dlhodobou silou prilepenia

Páska s vláknom Scotch® 8981 je navrhnutá tak, aby prekonala všetky výzvy pri uväzovaní, zväzovaní či spevňovaní balíkov aj iných, než baliarenských predmetov. Táto vysoko výkonná páska je vystužená kontinuálnymi sklenenými vláknami a ponúka dobrú priľnavosť k mnohým substrátom. Bežne sa používa na klipsové uzávery v tvare písmen L a U, prehradzovanie kovovými cievkami a zväzovanie.

Laminovaná lepiaca vrstva slúži ako doplnkové zabezpečenie Páska s vláknom Scotch® 8981 je navrhnutá ako mimoriadne kvalitná baliarenská páska. Spája sa v nej pevná polypropylénová zadná vrstva vystužená kontinuálnymi sklenenými vláknami a lepidlo zo syntetickej gumovej živice. Toto agresívne lepidlo je špeciálne vyvinuté s cieľom vynikajúceho vyváženia prvotnej priľnavosti a dlhodobej sily prilepenia k väčšine drevovláknitých povrchov vrátane recyklovaných a potlačených drevovláknitých povrchov. Viacvrstvový systém lepidla zabraňuje delaminácii a pomáha zabezpečiť pevnosť a výkonnosť pásky počas celej doby použitia. Páska s vláknom Scotch® 8981 je ideálnou voľbou na vysokozáťažové zapečaťovanie, prepravu, spájanie, prípravu paliet a používa sa v automobilovom, nábytkovom, kováčskom, prepravnom a všeobecnom výrobnom priemysle. Ponúka výbornú silu spoja v širokej škále podmienok Lepidlo vytvorí dobrú prvotnú adhéziu a dobre drží bez zošúchavania sa. Naša pevná, priehľadná filmová zadná vrstva je odolná voči oderu a vlhkosti, dobre odoláva času a chráni vlákna a lepidlo, aby pomohla škatuliam zostať dlhšie zapečatené. Zadná vrstva, vlákna a lepidlo spolu vytvárajú mimoriadnu pevnosť v ťahu a odolnosť voči pretrhnutiu, poskytnú tiež doplnkovú ochranu pred nepovolenou manipuláciou a krádežou nákladu. Táto páska silno drží v celej škále okolitých podmienok. Stačí minimálne množstvo pásky, čo znižuje náklady pri použitiach, kde je vysoká pevnosť v ťahu hlavnou požiadavkou. Aplikácia našej pásky s vláknom Scotch® 8981 je najjednoduchšia pri izbovej teplote. V studenších podmienkach – okolo 32 °F – je lepidlo pásky 8981 tuhšie. Po aplikovaní podáva páska 8981 dobrý výkon vo všetkých bežných teplotách, ktorými zvyknú pri skladovaní a preprave prejsť balené produkty. Spĺňa štandard ASTM D5330, typ II, ktorý nahrádza PPP-T-97E a CID A-A-1686A. Hlavný svetový zdroj vláknových pásiek od roku 1946 Rad vláknami vystužených a uväzovacích pásiek spoločnosti 3M obsahuje mimoriadne pevné, spoľahlivé a hospodárne riešenia, ktoré chránia integritu vášho produktu a balenia. Zapečatenie škatúľ, stabilizácia paliet, zväzovanie a výstuž, upevnenie dielcov spotrebiča počas prepravy, odtrhávacie pásiky na jednoduché otvorenie. Naše pevné pásky ponúkajú dôležité výhody výrobcom potrubí, kovových produktov, nábytku, spotrebičov, dielcov do automobilov, športového vybavenia či spracovateľom jedla a nápojov. Vďaka vede a inovácii prinášame na povrch stále lepšie nápady Značky Scotch® a 3M sú jedny z najinovatívnejších a najdôveryhodnejších na svete. Výsledkom našich svetových postupov výroby pásiek sú konzistentné a spoľahlivé produkty, kotúč za kotúčom. Stále viac si dôverujeme.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 50 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.17 milimeter
Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Farba produktu Transparentné
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0.168 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polypropylénová fólia
Predĺženie pri pretrhnutí 4.0 Percent
Sila v ťahu (metrické jednotky) 6655 N/100mm
Typ lepidla Syntetický kaučuk
Veľkosť jadra (metrické jednotky) 76 milimeter
Značky Scotch®