Prenosová lepiaca páska 3M™ 9605

 • 3M ID 7000042432

50 µm akrylátová prenosová lepiaca páska na bielej potiahnutej papierovej vložke

Stredne pevný akrylátový lepiaci systém. Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej pevnosti v strihu

Pevnosť spoja sa všeobecne mierne zvyšuje prirodzeným starnutím

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • 50 µm akrylátová prenosová lepiaca páska na bielej potiahnutej papierovej vložke
 • Stredne pevný akrylátový lepiaci systém. Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej pevnosti v strihu
 • Pevnosť spoja sa všeobecne mierne zvyšuje prirodzeným starnutím

9605 je štandardná prenosová lepiaca páska od spoločnosti 3M. Táto priehľadná fóliová páska disponuje vysokým stupňom okamžitej priľnavosti a vysokou pevnosťou v strihu.

Toto lepidlo je ideálne na lepenie fotografií, papiera, lepenky, plastických fólií atď. Dá sa použiť aj na výrobu prezentačných grafov. Spôsob aplikácie je podobný ako pri základnej obojstrannej lepiacej páske: odstrihnutie pásikov presnej dĺžky, prilepenie na povrch nosiča, odstránenie silikónového papiera a dodatočné upravenie polohy objektu.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.