1. Slovensko
  2. 3M zdravotná starostlivosť

3M zdravotná starostlivosť

letecká záchranná služba

Výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť pre pacientov, ktorí sa spoliehajú na vás.

Zobraziť produkty pre zdravotnú starostlivosť

Trhy pre zdravotnú starostlivosť

Menej komplikované a optimalizované výkony – aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie.

Zdravotná starostlivosť sa rýchlo vyvíja. Mení sa systém preplácania výkonov. Požiadavky pacientov sa sprísňujú. Nové modely poskytovania starostlivosti. Spoločnosť 3M chápe vaše výzvy a usiluje sa zjednodušiť vašu prácu pomocou spoľahlivých a kvalitných produktov a riešení. Pomáhame vám vyšetriť viac pacientov za nižšie náklady pri celkovom zlepšení zdravia. To je reálny pokrok v zdravotnej starostlivosť.


Produkty pre zdravotnú starostlivosť

Zobraziť všetky produkty pre zdravotnú starostlivosť

 

  • Menej komplikované a optimalizované výkony – aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie.

    Zdravotná starostlivosť sa rýchlo vyvíja. Mení sa systém preplácania výkonov. Požiadavky pacientov sa sprísňujú. Nové modely zdravotnej starostlivosti. My chápeme vaše výzvy a usilujeme sa zjednodušiť vašu prácu pomocou spoľahlivých a kvalitných produktov a riešení. Medicínske produkty, ktoré pomáhajú predchádzať infekcii a podporujú hojenie. Riešenia pre starostlivosť o ústnu dutinu, ktoré zjednodušujú postupy a zlepšujú výsledky. Automatizované inteligentné riešenia, ktoré poskytujú správnym ľuďom správne informácie vtedy, keď ich potrebujú. Produkty 3M vám umožňujú vyšetriť viac pacientov za nižšie náklady pri celkovom zlepšení zdravia. To je reálny pokrok v zdravotnej starostlivosť.

 

O trhoch z oblasti zdravotnej starostlivosti v 3M

 

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli sústrediť sa na to podstatné: Na pacienta. Od fonendoskopov a chirurgických masiek, po dentálne prostriedky a medicínske zariadenia; naším cieľom je uľahčiť vám prácu a zlepšiť výsledky. Naše riešenia pre ošetrovanie rán vám umožňujú poskytnúť pacientom očakávanú starostlivosť, zatiaľ čo naše lekárske zariadenia a technológie pre bezpečnosť potravín vám pomáhajú dosahovať požadované výsledky.