1. Slovensko
  2. 3M energia

3M energia

Letecký pohľad na elektrické vedenie v krajine
Pomáhame dodávať, ukladať a pretvárať energiu sveta.
Zobraziť energetické produkty

Trhy pre energiu

S menšími zdrojmi dosahujeme viac, aby svet mohol prekvitať.

Pomáhame využívať silu slnka. Vyvíjame a dodávame kvalitné a spoľahlivé zapojenie elektrických rozvodov. Znižujeme hmotnosť elektrických vedení a umožňujeme im prenášať viac energie. 3M po celom svete pomáha šetriť energiu, znižovať náklady na watt a odkrývať nové cesty pre vytváranie a udržanie životaschopnejšej budúcnosti.


 

  • S menšími zdrojmi dosahujeme viac, aby svet mohol prekvitať. .

    Pomáhame využívať silu slnka. Vyvíjame a dodávame kvalitné a spoľahlivé zapojenie elektrických rozvodov. Znižujeme hmotnosť elektrických vedení a umožňujeme im prenášať viac energie. 3M po celom svete pomáha šetriť energiu, znižovať náklady na watt a odkrývať nové cesty pre vytváranie a udržanie životaschopnejšej budúcnosti. Spolupracuje s tými, čo chránia, využívajú a uskladňujú energiu v každom priemyselnom odvetví a na každom kontinente. Ženie nás snaha objavovať nové spôsoby využitia energie Zeme a optimalizovať cenné prírodné zdroje.

 

O energetických trhoch v 3M

 

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli vytvárať svet, Ktorý je lepším miestom na život. Od okenných fólií po teplom zmršťovacie hadice, naše energetické riešenia vám pomáhajú vytvárať priestory, v ktorých chcú ľudia žiť, pracovať, učiť sa a hrať. Naše technológie pre obnoviteľnú a slnečnú energiu pomáhajú splniť prísne normy udržateľnosti pri zachovaní estetiky budov.