1. 3M Slovensko
  2. 3M spotrebiteľské produkty

3M spotrebiteľské produkty

Tabuľa s poznámkovými lístkami Post-It
Meníme priestory. Zlepšujeme životy. Rozširujeme možnosti.
Zobraziť spotrebiteľské produkty

Trhy pre spotrebný tovar

Vyberte si z nižšie uvedených technológií, aby ste videli, ako sa darí našim nápadom, v spolupráci s inými, pomáhať riešiť problémy po celom svete.


  • Inovácie pre váš každodenný život.

    Poznámkové lístky Post-It®. Páska Scotch®. Podložky Scotch-Brite™. S výrobkami 3M sa stretávate každý deň a všade. Mnoho historických inovácií 3M sa stalo neoceniteľnou súčasťou života ľudí po celom svete. No tento príbeh ide ešte hlbšie. Naše lepidlá a pásky pomáhajú predlžovať životnosť vecí, ktoré máte radi. Držia pohromade mobilné telefóny. A autá. Váš zubár pravdepodobne používa lepidlá 3M. Rovnako aj váš doktor. A poznámkové lístky Post-it® uchovávajú inšpirujúce myšlienky tak skromné, ako zoznamy úloh a tak veľké, ako sú umelecké inštalácie. Rôznorodosť a aplikácia spotrebiteľských produktov a technológií 3M sa stále rozrastá.

O trhoch pre spotrebiteľské produkty v 3M

  • V 3M sme odborníkmi v prinášaní kreativity, jednoduchosti a účinnosti do vašich domovov a kancelárií. Od bandáží po brúsny papier, od kancelárskych tabúľ po odstraňovače náterov, máme viac ako 100 rokov skúseností, kedy vám pomáhame zaistiť, aby bol každý váš projekt úspešný. Naše riešenia pre osobnú starostlivosť, vrátane bandáží, strojčekov na zuby a lekárskych pások vás udržiavajú zdravšími a silnejšími, zatiaľ čo naše značkové produkty a štítky Post-it® pomáhajú zabezpečovať organizáciu na vašom pracovisku. A naša ponuka pre domácu starostlivosť, od háčikov a pások po produkty na šetrenie energie a repelenty uľahčuje vaše čistenie, opravy, remeselnú prácu a starostlivosť – aby ste mohli opäť žiť.