3M™ Hi-Strength 90 Spray Adhesive, Transparent, 500 ml

 • 3M ID 7000116790
 • UPC 05900422098553

Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách.

Dodáva sa s rozptylovým vzorom s premenlivou šírkou.

Odolnost vůči vysokým teplotám a vlhkostiObsahuje univerzálne lepidlo, ktoré spája široké spektrum materiálov s nízkou hmotnosťou.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách
 • Dodáva sa s rozptylovým vzorom s premenlivou šírkou
 • Odolnost vůči vysokým teplotám a vlhkostiObsahuje univerzálne lepidlo, ktoré spája široké spektrum materiálov s nízkou hmotnosťou
 • Odolnosť voči vysokým teplotám a vlhkosti

Rozprašovacie lepidlo s vysokou pevnosťou

Rozprašovacie lepidlo s vysokou pevnosťou 3M™ Hi-Strength 90 je extrémne všestranné, rýchlo schne a silne spája širokú škálu materiálov. Naše trvalé spoje poskytujú rýchle výsledky, vďaka ktorým sa projekty posúvajú stále ďalej. Rozprašovací vzorec je ľahko rozpustný a ponúka roztierací vzor s premenlivou šírkou a aplikuje sa priamo na povrchy a materiály tam, kde je to potrebné.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Doba spracovateľnosti 1 min - 10 min
Forma Aerosól
Maximálna aplikačná teplota (°C) 80 Stupeň Celzia
Minimálna aplikačná teplota (°C) -30 Stupeň Celzia
Percentuálna hmotnosť tuhých látok (približná hodnota) 13 %
Typ lepidla Syntetický elastomer
Typ povrchu Kov
Veľkosť kontajnera (metricky) 500 Mililiter
Značky 3M™