1. Slovensko
  2. 3M doprava

3M doprava

Cestná infraštruktúra v japonskom Tokiu
Bezpečnejšie, rýchlejšie a ľahšie spôsoby ako udržať svet v pohybe.
Zobraziť produkty pre dopravu

Trhy pre dopravu

Poháňame svet vpred.

Letecky, po vode alebo po súši. Od nákladných lodí po skútre. Hráme inovatívnu rolu v efektívnom budovaní bezpečnejších, pohodlnejších, atraktívnejších, odolných a environmentálne zodpovedných spôsobov dopravy. Či cestujete vlakom alebo letíte vo výške 35,000 stôp. Vo svete dopravy sa môžete spoľahnúť, že 3M vás bude posúvať vpred.


 

  • Poháňame svet vpred.

    Kamkoľvek idete a akokoľvek sa tam dostanete, či už letecky, po vode alebo po súši. Od nákladných lodí po skútre. 3M nájdete naprieč celým svetom dopravy.

    Hráme inovatívnu rolu v efektívnom budovaní bezpečnejších, pohodlnejších, atraktívnejších, odolných a environmentálne zodpovedných spôsobov dopravy – či cestujete vlakom alebo letíte vo výške 35,000 stôp. Od ochrany povrchov k tesniacim tmelom, od akustiky po reguláciu hmotnosti – dokonca v oblastiach vodivosti a nárazov – v 3M vždy skúmame nové spôsoby ako pomôcť výrobcom, dopravcom a cestovateľom dosahovať svoje ciele, s riešeniami siahajúcimi od dizajnovania, cez každodenné činnosti po príchod do cieľa cesty.

 

O trhoch zameraných na dopravu v 3M

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomáhali napĺňať vízie optimalizáciou produktov, bezpečnosti a systémov, ktoré bezproblémovo spolupracujú. Od tesniacich tmelov a lepidiel, po riešenia na elektronické vyberanie mýta a systémy na riadenie parkovania; vieme, že integrované systémy napomáhajú hladšiemu a bezpečnejšiemu chodu vašich každodenných činností.