3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20, 10 x 20 g

 • 3M ID 7100034279

Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká

Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky

Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká
 • Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky
 • Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma
 • Spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1
 • Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú priľnavú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je sekundovým lepidlom s veľmi nízkou viskozitou a super rýchlym tvrdnutím. Tento produkt spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1. Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie na rôznych druhoch substrátov, vrátane kože, korku, plastov a gumy.

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je určená na poskytovanie výnimočného výkonu pri plastoch a gume, kyslých a/alebo znečistených povrchoch, ako sú drevo, koža, kartón a mastné povrchy, ktoré majú nízku priľnavosť. Ako už samotné meno napovedá, môže sa použiť aj vo výrobe, kde je potrebná vysoká rýchlosť. Odporúčané použitie Koža Korok Kartón Mastné povrchy Plasty Guma Čo sú sekundové lepidlá? Sekundové lepidlá sú formulácie na báze kyanoakrylátov, ktoré sú silné, rýchloschnúce lepidlá, ktoré sa používajú v priemysle ako aj v domácnostiach. Vo všeobecnosti sú akrylovými živicami, ktoré rýchlo polymerizujú v prítomnosti vody (konkrétne hydroxidových iónov), pričom sa vytvárajú dlhé, silné reťazce, ktoré spájajú lepené povrchy dokopy. Kyanoakryláty sú citlivé na vlhkosť a nadmerné vystavenie vlhkosti môže znížiť ich živostnosť. Keďže prítomnosť vlhkosti spôsobuje, že lepidlo tuhne, pri vystavení bežným hladinám vlhkosti vo vzduchu sa vytvorí tenká vrstva do niekoľkých sekúnd, ktorá do veľkej miery spomaľuje reaktívny vytvrdzovací proces. Z tohto dôvodu sa má kyanoakrylát aplikovať v tenkej vrstve, aby sa zabezpečilo, že reakcia napreduje rýchlo a že sa do primeraného času vytvorí pevné spojenie. Sekundové lepidlá od spoločnosti 3M sa dávkujú priamo z nádoby a rýchlo dosiahnu manipulačnú pevnosť pri izbovej teplote. Jedna kvapka na štvorcový palec dokáže spojiť mnoho plastov, gumu, kov a viac s pevnosťou v ťahu až do 5 000 psi.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.