1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Sekundové lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20, 10 x 20 g

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20, 10 x 20 g

 • 3M ID 7100034279
 • UPC 04046719917341,04054596802308

Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká

Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky

Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká
 • Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky
 • Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma
 • Spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1
 • Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú priľnavú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je sekundovým lepidlom s veľmi nízkou viskozitou a super rýchlym tvrdnutím. Tento produkt spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1. Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie na rôznych druhoch substrátov, vrátane kože, korku, plastov a gumy.

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je určená na poskytovanie výnimočného výkonu pri plastoch a gume, kyslých a/alebo znečistených povrchoch, ako sú drevo, koža, kartón a mastné povrchy, ktoré majú nízku priľnavosť. Ako už samotné meno napovedá, môže sa použiť aj vo výrobe, kde je potrebná vysoká rýchlosť. Odporúčané použitie Koža Korok Kartón Mastné povrchy Plasty Guma Čo sú sekundové lepidlá? Sekundové lepidlá sú formulácie na báze kyanoakrylátov, ktoré sú silné, rýchloschnúce lepidlá, ktoré sa používajú v priemysle ako aj v domácnostiach. Vo všeobecnosti sú akrylovými živicami, ktoré rýchlo polymerizujú v prítomnosti vody (konkrétne hydroxidových iónov), pričom sa vytvárajú dlhé, silné reťazce, ktoré spájajú lepené povrchy dokopy. Kyanoakryláty sú citlivé na vlhkosť a nadmerné vystavenie vlhkosti môže znížiť ich živostnosť. Keďže prítomnosť vlhkosti spôsobuje, že lepidlo tuhne, pri vystavení bežným hladinám vlhkosti vo vzduchu sa vytvorí tenká vrstva do niekoľkých sekúnd, ktorá do veľkej miery spomaľuje reaktívny vytvrdzovací proces. Z tohto dôvodu sa má kyanoakrylát aplikovať v tenkej vrstve, aby sa zabezpečilo, že reakcia napreduje rýchlo a že sa do primeraného času vytvorí pevné spojenie. Sekundové lepidlá od spoločnosti 3M sa dávkujú priamo z nádoby a rýchlo dosiahnu manipulačnú pevnosť pri izbovej teplote. Jedna kvapka na štvorcový palec dokáže spojiť mnoho plastov, gumu, kov a viac s pevnosťou v ťahu až do 5 000 psi.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M