1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Sekundové lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20, 10 x 20 g

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20, 10 x 20 g

3M ID 7100034279
 • Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká
 • Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky
 • Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma
 • Spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Super rýchle tvrdnutie zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká
 • Flexibilná nádoba na dávkovanie presnej kvapky alebo vytlačenie presnej dávky
 • Priľne na rôzne povrchy - koža, korok, drevo, plasty a guma
 • Spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1
 • Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú priľnavú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je sekundovým lepidlom s veľmi nízkou viskozitou a super rýchlym tvrdnutím. Tento produkt spĺňa CID A-A-3097, Typ II, Trieda 1. Nízka viskozita pomáha vytvoriť tenkú vrstvu pre rýchle a účinné tvrdnutie na rôznych druhoch substrátov, vrátane kože, korku, plastov a gumy.

3M™ Scotch-Weld™ super rýchle sekundové lepidlo SF20 je určená na poskytovanie výnimočného výkonu pri plastoch a gume, kyslých a/alebo znečistených povrchoch, ako sú drevo, koža, kartón a mastné povrchy, ktoré majú nízku priľnavosť. Ako už samotné meno napovedá, môže sa použiť aj vo výrobe, kde je potrebná vysoká rýchlosť. Odporúčané použitie Koža Korok Kartón Mastné povrchy Plasty Guma Čo sú sekundové lepidlá? Sekundové lepidlá sú formulácie na báze kyanoakrylátov, ktoré sú silné, rýchloschnúce lepidlá, ktoré sa používajú v priemysle ako aj v domácnostiach. Vo všeobecnosti sú akrylovými živicami, ktoré rýchlo polymerizujú v prítomnosti vody (konkrétne hydroxidových iónov), pričom sa vytvárajú dlhé, silné reťazce, ktoré spájajú lepené povrchy dokopy. Kyanoakryláty sú citlivé na vlhkosť a nadmerné vystavenie vlhkosti môže znížiť ich živostnosť. Keďže prítomnosť vlhkosti spôsobuje, že lepidlo tuhne, pri vystavení bežným hladinám vlhkosti vo vzduchu sa vytvorí tenká vrstva do niekoľkých sekúnd, ktorá do veľkej miery spomaľuje reaktívny vytvrdzovací proces. Z tohto dôvodu sa má kyanoakrylát aplikovať v tenkej vrstve, aby sa zabezpečilo, že reakcia napreduje rýchlo a že sa do primeraného času vytvorí pevné spojenie. Sekundové lepidlá od spoločnosti 3M sa dávkujú priamo z nádoby a rýchlo dosiahnu manipulačnú pevnosť pri izbovej teplote. Jedna kvapka na štvorcový palec dokáže spojiť mnoho plastov, gumu, kov a viac s pevnosťou v ťahu až do 5 000 psi.