1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Látky zlepšujúce priľnavosť
 5. 3M™ Scotch-Weld™ Aktivátor sekundového lepidla AC11, 200 ml

3M™ Scotch-Weld™ Aktivátor sekundového lepidla AC11, 200 ml

 • 3M ID 7100027507

Vhodný na použitie s pomalšie tvrdnúcimi lepidlami s vysokou viskozitou a na aplikáciu na porézne podklady.

Urýchľuje tvrdnutie Scotch-Weld™ kyanoakrylátových lepidiel.

Získajte číry aktivátor lepidla na báze uhľovodíkového rozpúšťadla.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vhodný na použitie s pomalšie tvrdnúcimi lepidlami s vysokou viskozitou a na aplikáciu na porézne podklady
 • Urýchľuje tvrdnutie Scotch-Weld™ kyanoakrylátových lepidiel
 • Získajte číry aktivátor lepidla na báze uhľovodíkového rozpúšťadla
 • Suited to use with slower, high viscosity adhesives
 • Easy to use

3M™ Scotch-Weld™ Aktivátor sekundového lepidla AC11 je aktivátor na báze rozpúšťadla, ktorého zloženie urýchľuje tvrdnutie kyanoakrylátových lepidiel Scotch-Weld.

3M™ Scotch-Weld™ Aktivátor sekundového lepidla AC11 sa používa na okamžité „on-demand“ (podľa potreby) vytvrdenie kyanoakrylátových lepidiel Scotch-Weld. Je vhodný predovšetkým na použitie v kombinácii s pomalšie tvrdnúcimi, viskóznejšími lepidlami a pri nanášaní lepidla na porézne podklady, kedy lepidlo musí vytvrdnúť skôr, ako sa vstrebe do podkladu. Scotch-Weld AC11 sa tiež môže používať na „rohové vytvrdzovanie“ Scotch-Weld kaynoakrylátových lepidiel a na vytvrdzovanie lepidiel mimo spoja.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.