1. 3M Slovensko
  2. 3M komerčné riešenia

3M komerčné riešenia

Letecký záber lietadla
Výkonné riešenia na zvýšenie vplyvu vašej značky.
Zobraziť produkty pre komerčné riešenia

Trhy pre komerčné riešenia

Zvýšme svoju konkurencieschopnosť.

Našou prácou je podporovať vašu prácu. Od Buenos Aires po Peking prinášame komplexné riešenia, aby ste vy mohli svojim zákazníkom prinášať bezpečnú a konzistentnú skúsenosť. Vaša prevádzka je vďaka nám čistejšia. Vaši zamestnanci vo väčšom bezpečí. Vaša značka zapamätateľnejšia.


Produkty pre komerčné riešenia

Zobraziť všetky produkty pre komerčné riešenia
  • Zvýšme svoju konkurencieschopnosť.

    Našou prácou je podporovať vašu prácu. Od Buenos Aires po Peking prinášame komplexné riešenia, aby ste vy mohli svojim zákazníkom prinášať bezpečnú a konzistentnú skúsenosť. Vaša prevádzka je vďaka nám čistejšia. Vaši zamestnanci vo väčšom bezpečí. Vaša značka zapamätateľnejšia. Naša technológia podporuje vaše podnikanie, aby ste mohli ochraňovať svoju prevádzku, svojich zamestnancov a svoju reputáciu.

O trhoch pre komerčné riešenia v 3M

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli realizovať silu a potenciál vašej značky. Spájame sa s profesionálmi na údržbu, aby sme vytvorili riešenia pre starostlivosť o podlahu, čistenie, grafiku a bezpečnosť, aké potrebujete na dosiahnutie najvyššej kvality pre svojich zákazníkov. Naše špongie, čistiace hubky a podlahové mopy vám pomáhajú dosiahnuť čo najžiarivejšiu podlahu a najčistejšiu kuchyňu. Vďaka našim tlmiacim podložkám, prostriedkom na ochranu podlahy a prachovkám vyzerá vaša kancelárska budova, či škola stále ako nová. Naše bezpečnostné rohože a protišmykové technológie pomáhajú ochraňovať bezpečnosť vašich zamestnancov a vašu reputáciu.