3M™ Scotch-Weld™ Epoxidové lepidlo DP100, číre, 48,5 ml

3M ID 7100200484
  • Lepidlo vytvrdne do pevného spoja na udržanie vysokého statického zaťaženia
  • Vysoká pevnosť zaručuje trvalé spoje
  • Krátky 5-minútový pracovný interval a manipulačná pevnosť do 20 minút pri izbovej teplote
  • Efektívny lepiaci systém, pripevňuje, spája, lepí, pripája, montuje a obaľuje
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Lepidlo vytvrdne do pevného spoja na udržanie vysokého statického zaťaženia
  • Vysoká pevnosť zaručuje trvalé spoje
  • Krátky 5-minútový pracovný interval a manipulačná pevnosť do 20 minút pri izbovej teplote
  • Efektívny lepiaci systém, pripevňuje, spája, lepí, pripája, montuje a obaľuje

Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP100 je dvojzložkové, pevné lepidlo, ktoré rýchlo schne a je obrábateľné. Ide o rýchloschnúci epoxid, ktorý sa vytvrdzuje pri izbovej teplote a vytvára pevný spoj. Má nízku viskozitu, takže sa jednoducho dávkuje a vyrovnáva.

Pri použití balenia Duo Pak (DP) sa spoľahnite na dávkovač 3M, ktorý umožňuje pohodlné a presné meranie, zmiešavanie a dávkovanie. Vysoká odolnosť voči roztrhnutiu vytvára pevné spoje Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch Weld™ DP100 je vysoko tekuté univerzálne štrukturálne lepidlo, ktoré sa používa na všeobecné lepenie. Vďaka nízkej viskozite a priehľadnej forme sa môže používať na rôznych podkladoch vrátane kovov, keramiky, betónu a dreva. Vďaka vysokej pevnosti v strihu je silné a pevné, takže je ideálne na rôzne aplikácie v elektrickom a všeobecnom priemysle, v stavebníctve a pri výrobe spotrebného tovaru. Odporúčané použitie Všeobecné pripevňovanie v rôznych priemyselných odvetviach Pripevňovanie rôznych podkladov, kde sa vyžaduje trvácnosť Aplikácie, kde sa vyžaduje následné obrábanie Aplikácie, kde sa vyžadujú priehľadné línie spojov Krátky 5 minútový pracovný interval a manipulačná pevnosť do 20 minút Zmiešavací pomer epoxidového lepidla 3M™ Scotch Weld™ DP100 je 1 : 1, ak potrebujete rýchle presné dávkovanie, a s 5 minútovým pracovným intervalom budete mať možnosť prispôsobovať polohu dielov a presne ich zarovnávať. Lepidlo dosahuje manipulačnú pevnosť približne po 20 minútach a úplne vytvrdne po 48 hodinách (pri teplote 22 °C). Certifikát UL 94 HB. Pochopenie funkčnosti epoxidových lepidiel Epoxidové lepidlá, vrátane epoxidov s 5 minútovým pracovným intervalom, predstavujú časť triedy lepidiel zvaných „štrukturálne lepidlá“, ktoré zahŕňajú aj polyuretánové, akrylové, kyanoakrylátové a iné lepidlá. Epoxidy sú koncipované ako kvapalné reaktívne polyméry, ktoré pri zmiešaní prejdú chemickou reakciou, potom stvrdnú a vytvorí sa z nich tvrdý plastický materiál. Ihneď po zmiešaní oboch zložiek v stanovenom pomere začne proces tvrdnutia, pričom pracovný interval na nanesenie lepidla a umiestnenie povrchov je časovo obmedzený. Tento pracovný interval môže trvať od niekoľkých minút až po niekoľko hodín. Tieto štrukturálne lepidlá majú závislosti od zloženia vysokú pevnosť v strihu a pri odlupovaní, a majú lepšiu odolnosť voči teplu a chemikáliám ako iné bežné lepidlá.