1. 3M Slovensko
  2. 3M výroba

3M výroba

Letecký inžinier kontrolujúci spätný ťah na 737-čke
Inovatívne spôsoby pre zaistenie plynulého chodu komplexného sveta výroby.
Zobraziť produkty pre výrobu

Výrobné trhy

Urobte to dobre, na prvý raz a vždy

Pokiaľ ide o výrobu, montáž alebo spracovanie čohokoľvek na celom svete, 3M vie, že kľúčom je efektivita. Pre vás, pre váš tím a pre vaše výsledky. Od ultrasilných brúsnych materiálov, ktoré udržiavajú hladký chod procesov, po futuristické materiály, ktoré môžu doslova odľahčiť vaše pracovné zaťaženie. Naše inovatívne riešenia zaisťujú hladký chod vášho podnikania a plynulú prácu vašich zamestnancov.


 

  • Urobte to dobre, na prvý raz a vždy

    Pokiaľ ide o výrobu, montáž alebo spracovanie čohokoľvek na celom svete, 3M vie, že kľúčom je efektivita – pre vás, pre váš tím a pre vaše výsledky. Od ultrasilných brúsnych materiálov, ktoré udržiavajú hladký chod procesov, po futuristické materiály, ktoré môžu doslova odľahčiť vaše pracovné zaťaženie, našim cieľom je poskytovať inovatívne riešenia, ktoré zaisťujú hladký chod vášho podnikania a plynulú prácu vašich zamestnancov.

 

O výrobných trhoch v 3M

 

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli byť si istí, že to urobíte na prvý raz správne. Naše výrobné technológie vám pomáhajú vyhnúť sa prerábaniu a dodržať termíny dodávok. Od lepidiel a vzduchových filtrov, po čističky vody a bezpečnostné fólie na okná; našim cieľom je pomôcť vám a vašej spoločnosti pracovať efektívnejšie.