1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Pásky z akrylovej peny
 6. 3M™ 4664 P oboustranná syntetická penová páska, biela, 310mm x 66m

3M™ 4664 P oboustranná syntetická penová páska, biela, 310mm x 66m

 • 3M ID 7000072241
 • UPC 04001895053528

Biela, s hrúbkou 0,4 mm, dvojvrstvová penová páska uzavretých buniek s akrylovým lepidlom.

Vysoká konečná pevnosť spoja

Veľmi vysoká teplotná odolnosť

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Biela, s hrúbkou 0,4 mm, dvojvrstvová penová páska uzavretých buniek s akrylovým lepidlom
 • Vysoká konečná pevnosť spoja
 • Veľmi vysoká teplotná odolnosť

Táto páska bola vyvinutá pre vytvorenie spojov s vysokou pevnosťou v odlupe a strihu. Jej akrylátová konštrukcia poskytuje vynikajúce možnosti tesnenia a vysokú tepelnú odolnosť.

Táto páska bola vyvinutá pre vytvorenie spojov s vysokou pevnosťou v odlupe a strihu. Jej akrylátová konštrukcia poskytuje vynikajúce možnosti tesnenia a vysokú tepelnú odolnosť. Vďaka výborným vlastnostiam v strihu je ideálna na montáž zrkadiel, pripevňovanie menoviek a ineriérových/exteriérových značení a tabúľ. Malo by sa však zvážiť jej použitie na nízko-energetických povrchoch

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 66 Meter
Celková šírka (metricky) 295 milimeter
Farba produktu Biela
Odvetvia Doprava, Reklama, Spracovanie kovov
Použitie Pripevňovanie inštalácií a obkladov, Upevňovanie tesnení
Značky 3M™