3M™ rýchle penové lepidlo v spreji 74, 500 ml

3M ID 7000116772
  • Určené osobitne pre peny a tkaniny
  • Vytvára lemovací vzor pri nanášaní, ktorý je optimalizovaný pre pripevnenie peny
  • Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách
  • Ponúka rýchle, agresívne priľnutie pre vytvorenie vysoko namáhaných spojov
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Určené osobitne pre peny a tkaniny
  • Vytvára lemovací vzor pri nanášaní, ktorý je optimalizovaný pre pripevnenie peny
  • Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách
  • Ponúka rýchle, agresívne priľnutie pre vytvorenie vysoko namáhaných spojov
  • Zabezpečuje čas priľnutia od 15 sekúnd až do 30 minút

3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 je rýchlo schnúcim lepidlom v spreji, ktoré pripevní penu a tkanivá na rôzne druhy substrátov. Trvalý spoj poskytuje rýchle výsledky, aby ste sa mohli so svojimi prácami rýchlo posúvať vpred. Nežltnúci prostriedok sa ľahko dávkuje a vytvára lemovací vzor, aplikuje sa priamo na povrchy a materiály tam, kde je to potrebné.

Naše 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 má agresívnu priľnavosť, ktorá zaručuje vysokú počiatočnú priľnavosť s odolnosťou peny proti roztrhnutiu, pričom je zaručený dostatočný pracovný interval pre správne umiestnenie materiálov. Vysoký obsah pevných látok zaručuje, že sa vyznačuje nízkou mierou vsiaknutia, pričom budete mať dostatok času na najlepšie umiestnenie jednotlivých častí. Táto vlastnosť tiež zaručuje vyššie pokrytie ako konkurenčné lepidlá v spreji a napomáha pri vytváraní mäkkých, jamkových lepených plôch. Lemovací vzor vytváraný pri nastriekaní nežltnúceho lepidla v kombinácii s rýchlym priľnutím, silným spojom a priehľadným vzhľadom ho robí ideálnym pre rôzne práce v celej domácnosti alebo vo vašej firme. 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 sa tiež ponúka v plechových nádobách pre pohodlnejšie pokrytie pri použití na väčších plochách. Odporúčané použitie Všeobecné čalúnenie Penová laminácia Pripevnenie peny a tkaniva na drevo a iné substráty Ideálne pre domácnosti, kancelárie, remeselnícke práce a záľuby Inštalácia akustických panelov Vhodné pre penu a tkanivá 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 je vhodné na pripevnenie peny a tkanív na rôzne druhy materiálov, vrátane papiera, kartónu, plastov, kovu, dreva atď. Toto lepidlo s spreji je vhodné na veľké ako aj malé práce. Okrem toho, 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 spĺňa CARB a je spôsobilé pre LEED kredity. Také ako žiadne iné lepidlo Pri navrhovaní 3M™ penového a tkanivového lepidla v spreji 74 sme sa sústredili na prekonávanie prekážok, ktoré sa vyskytujú pri aplikovaní existujúcich lepidiel na trhu. Pri vytvorení toho, čo môžeme považovať za jedinečné „lepidlo v spreji“, bola spoločnosť 3M poskytnúť sebestačné riešenie vo forme lepidla, ktoré šetrí čas ako aj náklady.

Zdroje