1. 3M Slovensko
  2. 3M elektronika

3M elektronika

Žena používajúca tablet v dátovom centre.
Dnes vám pomáhame budovať zariadenia, ktoré budú zajtra zásobovať svet energiou.
Zobraziť elektronické produkty

Elektronické trhy

Každou inováciou postupne meníme spôsob nášho života.

Od služieb zákazníkom, cez letecký priemysel, po chirurgické postupy sa svet stáva stále viac automatizovaným. V popredí tejto revolúcie sú softvér a elektronika. V 3M máme cieľ vytvárať produkty, ktoré zlepšujú nielen elektroniku dneška ale aj našu samotnú schopnosť inovovať a urýchľovať vývoj technológie zajtrajška.


 

  • Každou inováciou postupne meníme spôsob nášho života.

    Od služieb zákazníkom, cez letecký priemysel, po chirurgické postupy sa svet stáva stále viac automatizovaným. V popredí tejto revolúcie sú softvér a elektronika. V 3M máme cieľ vytvárať produkty, ktoré zlepšujú nielen elektroniku dneška ale aj našu samotnú schopnosť inovovať a urýchľovať vývoj technológie zajtrajška. Či už ide o zjasnenie displeja pre vaše mobilné zariadenie alebo pomoc pri zaistení prevádzkyschopnosti kritických elektronických systémov v prípade núdze. Prinášame na trh nové produkty a pomáhame uvádzať nasledovnú generáciu elektroniky.

O trhoch pre elektroniku v 3M

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli prichádzať s nápadmi, ktoré poháňajú budúcnosť. Od projektorov a slúchadlových komunikačných prostriedkov po vodivé pásky a riešenia na chladenie dátových centier; pomáhame vám kontrolovať náklady a riešiť konštrukčné problémy. Naše vysoko reflexné fólie pomáhajú rozjasňovať vaše produkty, zatiaľ čo kvapaliny Novec™ vám pomáhajú chladiť zariadenia a zvyšovať tak ich spoľahlivosť. Našim poslaním je pomáhať vám vytvárať lepšie produkty pre zákazníkov.