Aplikácia obnovovacieho podkladového náteru a laku

Aplikácia obnovovacieho podkladového náteru a laku

 • Spoločnosť 3M ponúka široký sortiment riešení pre aplikácie podkladového náteru alebo laku vozidla vrátane inovácií, ako napr. PPS™ Systém na prípravu laku a naše najnovšie riešenie, systém Accuspray™.

  Inovatívne riešenia prispôsobenia farby, ako je napr. Fólia na porovnanie zhody farieb a svetlo na kontrolu farby, vám pomáhajú identifikovať správnu farbu a odtieň a zabrániť nákladnému prepracovávaniu.

  3M Systémy na aplikáciu laku – alternatíva, ktorú volia mnohé profesionálne karosárne na prípravu a aplikáciu podkladového náteru, ako aj miešanie, zosúladenie a aplikáciu základnej farby a bezfarebnej vrstvy.

  Na podporu ešte čistejšieho postupu lakovania použite 3M Systém na zachytávanie nečistôt, ako systém na jednoduchú ochranu lakovacej kabíny. Priťahuje nečistou zo vzduchu v lakovacej kabíne a umožňuje tak dosiahnuť čistejšie výsledky lakovania na minimalizáciu dokončovacích prác.


 • Aplikácia obnovovacieho podkladového náteru pomocou Accuspray™ pištolí

  Revolučný dizajn Accuspray™ Pištolí na aplikáciu podkladového náteru so systémom HVLP od spoločnosti 3M poskytuje konečnú úpravu prémiovej pištole s funkciou HVLP (vysoký objem, nízky tlak) na aplikáciu podkladového náteru za zlomok skutočnej ceny. Vďaka vymeniteľným rozprašovacím hlavám máte pri každom použití novej jednorazovej hlavy pocit, že používate úplne novú pištoľ.

 • Ochrana lakovacej kabíny pomocou zachytávača nečistôt

  Spoločnosť 3M sa rozhodla zmeniť koncept ochrany povrchu a vyvinula revolučné riešenie na vylepšenie procesu lakovania. Okrem toho, že 3M™ Ochranný systém na zachytávanie nečistôt poskytuje dokonalú ochranu povrchu, po dôkladnom preskúmaní objavíte prelomovú inováciu a jedinečnú netkanú štruktúru, ktorá v podstate zachytáva prach, nečistoty a prestreky.

 • Systém aplikácie laku pomocou PPS™

  3M Systém na prípravu laku výrazne zvyšuje produktivitu procesov aplikácie podkladového náteru a laku. Uzatvorený systém jednorazových vložiek umožňuje priame zmiešavanie a v prípade potreby uskladnenie nepoužitého laku.
  Doba čistenia a spotreba rozpúšťadla sa znižujú na minimum, hlavne v prípade používania v kombinácii so systémom pištolí 3M Accuspray™ (len na aplikáciu podkladového náteru).

 • Svetlo na kontrolu farby

  3M PPS Svetlo na kontrolu farby II vám pomáha nájsť tú správnu farbu a správny odtieň ešte pred lakovaním, vďaka čomu znižuje potrebu prepracovania na absolútne minimum.