1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Náradie a vybavenie
 4. Držiaky a podložky
 5. 3M™ Unášací tanier na kotúče 09550, M09552

3M™ Unášací tanier na kotúče 09550, M09552

 • Číslo dielu 09552
 • Číslo produktu 3M 09552
 • 3M ID 7000038364
 • UPC 04001895572036

Unášací tanier pre uchytenie jednostranných leštiacich kotúčov

Poskytuje pevný úchyt, no zároveň umožňuje jednoduchú demontáž leštiaceho kotúča

Pasuje na všetky štandardné (hriadeľ 5/8 in) pomalé leštičky

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Unášací tanier pre uchytenie jednostranných leštiacich kotúčov
 • Poskytuje pevný úchyt, no zároveň umožňuje jednoduchú demontáž leštiaceho kotúča
 • Pasuje na všetky štandardné (hriadeľ 5/8 in) pomalé leštičky
 • Upevňovací systém 3M™ Hookit™ umožňuje jednoduché výmeny kotúčov

Unášací tanier 3M™ Perfect-It™ umožňuje jednoduché založenie, rýchle odpojenie a presné centrovanie leštiacich kotúčov. Taniere používajú systém suchého zipsu 3M™ Hookit™, ktorý vďaka rýchlym výmenám brúsnych kotúčov zlepšuje praktickosť a zvyšuje produktivitu.

Výhody, od väčšej praktickosti po lepšiu účinnosť Unášací tanier 3M™ Perfect-It™ rieši potreby karosárskych dielní, ktoré potrebujú dosahovať výsledky na profesionálnej úrovni pri zvyšovaní celkovej produktivity práce. Náš unášací tanier prináša viacero výhod, vrátane možnosti rýchlej výmeny a mimoriadnej povrchovej úpravy na súčasných automobilových náteroch. Náš tanier ponúka bezpečné nekĺzavé uchytenie, ktoré však v prípade potreby umožňuje jednoduchú demontáž brúsnych diskov. Tento tanier odporúčame pre vytváranie povrchovej úpravy profesionálnej kvality na živicových povlakoch a farbách. Súčasť systému 3M™ Perfect-It™Tieto unášacie taniere sú všetky súčasťou nášho systému 3M™ Perfect-It™, ktorý umožňuje lepšiu celkovú povrchovú úpravu so sýtejšou farbou a leskom. Pri použití s leštiacimi kotúčmi pomôže odstrániť chyby s väčšou dôkladnosťou a za kratší čas. Tento unášací tanier poskytuje tlmiacu podperu pre dosiahnutie hladkého a dokonalejšieho povrchu karosérie. Tá istá podpera pomáha vyleštiť povrch na vysoký lesk. Vychutnajte si jednoduchosť a rýchlosť upevňovacieho systému Hookit™Naše unášacie taniere používajú upevňovací systém 3M™ Hookit™ pre rýchlu výmenu brúsnych kotúčov. Brúsny kotúč jednoducho pritlačíte, čí docielite pevný úchyt a pri demontáži ho jednoducho stiahnete. Hookit™ je perfektnou odpoveďou, ktorá šetrí čas ak často meníte brúsne materiály s rozličnou zrnitosťou. Najlepšie je, že brúsne materiály môžete opätovne používať až do skončenia ich úžitkovej životnosti. Dajme tomu, že potrebujete prejsť na inú zrnitosť, no brúsny materiál na kotúči, ktorý práve používate ešte nie je celkom opotrebovaný. Jednoducho ho demontujte a opäť pripevnite neskôr. Hookit™ zaistí, že docielite rovnako pevné prichytenie.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celkový priemer (metricky) 125 milimeter
Použitie Unášací kotúč
Tvar Guľatý
Typ Leštenie
Typ brúsneho nadstavca Suchý zips
Typ produktu Unášací kotúč
Veľkosť závitu M14
Značky Perfect-It™