3M™ Dirt Trap - Ochranná fólia na steny, biela, v roli, 36852

Číslo dielu 36852Produktové číslo 3M 368523M ID 7000000528
  • Špeciálne navrhnutý materiál na ochranu povrchu chráni steny a podlahu lakérnickej dielne
  • Znižuje náklady na prácu spojené s odstraňovaním prachu a farby
  • Zjasňuje pracovné priestory
  • Chráni iné pracovné plochy, ako sú: stolové dosky, steny a podlahy miestnosti na miešanie farieb
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Podrobnosti o produkte

3M™ Ochranný materiál Dirt Trap je špeciálne navrhnutý krycí materiál, ktorý chráni steny aj podlahu lakovacej kabíny a zjasňuje pracovné prostredie. Jeho netkaná štruktúra zachytáva prach a prestreky a jeho žiarivá biela farba vytvára lepšiu viditeľnosť pre technikov a príjemnejší vzhľad opravárenskej dielne pre jej zákazníkov. Lepiaca zadná strana ho udržiava bezpečne prichytený, hladký a bez záhybov.

Vyvinuté pre čistejšiu dielňuVyvinuté pre zachytávanie prachu, špiny a prestrekov farby. Náš materiál Dirt Trap znižuje náklady na prácu súvisiace s neustálym odstraňovaním farby a špiny z priestorov s vysokou premávkou vo vašej opravárenskej dielni. Na rozdiel od bežného ochranného papiera alebo hárkov na ochranu stien, má netkaný povrch špeciálne navrhnutý pre zachytávanie prachu, špiny, čiastočiek farby a iných kontaminantov vo vzduchu. To pomáha regulovať množstvo prachu v ovzduší a zabraňuje usádzaniu prestrekov na stenách a podlahách. Materiál sa jednoducho aplikuje a lepidlo s nízkou lepivosťou ho udržiava na mieste aj v miestach s veľkou premávkou. Môžete ho používať aj na ochranu iných miest a zariadení v dielni, ako sú dosky stolov, farebné škály, miestnosti na miešanie farieb, prípravne farby a iné. Jednoduchá ochrana stien a podlahyNáš ochranný materiál Dirt Trap je dostupný v rolkách v šírke až do 56 palcov, aby sa dal s minimom výrobného odpadu Použitelnosť pre všetky typy lakovcích kabin. Technici jednoducho odvinú materiál z prenosného stenového aplikátora (PN 36866), podlahového aplikátora (PN 36865) alebo dávkovača materiálu Dirt Trap (PN 36862). Aplikátory majú penové valce, ktoré materiál pridŕžajú a pri odvíjaní ho vyhladzujú; materiál sa dá z dávkovača jednoducho aplikovať aj pomocou stierky. Keď je materiál pripravený na výmenu, jednoducho ho stiahnite a aplikujte novú vrstvu. Biela farba materiálu na zachytávanie špiny vytvára jasnejšie prostredie dielne pre zákazníkov a zlepšuje viditeľnosť pre technikov - takto je oveľa ľahšie nájsť spadnuté matice, skrutky alebo malé náradie. Zachovať čistotu je vedaNáš materiál na zachytávanie nečistôt Dirt Trap je dôkazom toho, ako môže solídna veda vytvoriť čistejšiu a efektívnejšiu karosársku dielňu. Od svojej netkanej štruktúry - vyvinutej špecialistami z 3M na zachytávanie prachu a iných poletujúcich nečistôt - po zadnú stranu s lepidlom s nízkou lepivosťou, ktoré ho drží pevne na mieste ale zároveň umožňuje jeho jednoduché odstránenie , tento materiál prináša jednoduché riešenia, pomocou ktorých dostanete z vašej dielne dnes aj v budúcnosti to najlepšie.

  • Špeciálne navrhnutý materiál na ochranu povrchu chráni steny a podlahu lakérnickej dielne
  • Znižuje náklady na prácu spojené s odstraňovaním prachu a farby
  • Zjasňuje pracovné priestory
  • Chráni iné pracovné plochy, ako sú: stolové dosky, steny a podlahy miestnosti na miešanie farieb
  • Rýchlo sa aplikuje a ľahko odstraňuje
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
91,44 Meter
Celková šírka (metricky)
711,2 milimeter
Farba produktu
Biela
Materiál
Netkaná textília
Použitie
Maskovanie kabíny, Ochrana povrchu zariadenia na prípravu pred náterom, Ochrana pred prestrekom, Paint Booth Maintenance, Ochrana povrchu
Typ produktu
Ochranný materiál