3M™ Samolepiaca tlmiaca rohož, prelakovateľná, čierna, 50 X 50 cm, M08840

 • Číslo dielu 08840
 • Číslo produktu 3M 08840
 • 3M ID 7000043146
 • UPC 03134375385435

Tvarovateľná podložka tlmí hluk v okolí kufrov, dverových panelov, kapoty, podlahových panelov a iných dielov

Samolepiaci materiál sa jednoducho inštaluje bez špeciálnych nástrojov

Viacúčelová podložka na tlmenie hluku znižuje hluk z cesty, vibrácie zvukového systému a hrkanie

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 219KB)

Detaily

Zvýraznenie
 • Tvarovateľná podložka tlmí hluk v okolí kufrov, dverových panelov, kapoty, podlahových panelov a iných dielov
 • Samolepiaci materiál sa jednoducho inštaluje bez špeciálnych nástrojov
 • Viacúčelová podložka na tlmenie hluku znižuje hluk z cesty, vibrácie zvukového systému a hrkanie
 • Materiál, ktorý sa jednoducho vyrezáva a ľahko sa umiestňuje okolo rozličných lisovaných tvarov
 • Stredová perforácia umožňuje jednoduchú inštaláciu panelu dverí

3M™ podložky na tlmenie hluku spríjemňujú jazdu vo vozidle potlačením hluku z cesty, vibrácií zvukového systému a iných rozptyľujúcich zvukov. Naše podložky na tlmenie hluku sú tvarovateľné, samolepiace hárky, ktoré sa dajú ľahko rezať podľa potreby a aplikovať na podlahové plochy, motorové priestory, kapoty, veká batožinového priestoru, vnútro dverí a panely karosérie.

Užite si jazdu v tichom komforte3M™ podložky na tlmenie hluku blokujú hluk z vonkajšieho sveta, aby mohli pasažieri v osobnom aute, nákladnom aute alebo dodávke cestovať v tichom komforte. Naša podložka potláča hluk z mnohých zdrojov, vrátane hluku z cesty, motora, hrkotania a vŕzgania vozidla; takže, aj keď mimo vozidla môže byť rušivý hluk, interiér kabíny ponúkne tichú samotu. Testované na cestách na najvyššie štandardy európskeho trhu - naše podložky na tlmenie huku potláčajú hluk aj vibrácie. Jednoduchá inštalácia do každého vozidlaNaše podložky na tlmenie hluku sme navrhli tak, aby boli prispôsobivé a jednoducho sa inštalovali. Naše samolepiace hárky sa dajú ľahko rezať podľa potreby a aplikovať na podlahové plochy, motorové priestory, kapoty, veká batožinového priestoru, vnútro dverí a panely karosérie. Naša podložka sa ľahko prispôsobí širokej škále lisovaných tvarov a v strede má perforáciu pre jednoduchú inštaláciu na dverový panel. Podložky na tlmenie hluky vyžadujú na inštaláciu len jednoduché náradie z domácnosti, ako sú nožnice. Táto podložka sa môže používať namiesto továrensky nainštalovaných tlmiacich podložiek alebo ako novo nainštalovaná podložka tlmenie hluku vo vozidle. Podložky majú vyrazený diamantový vzor, aby spĺňali štandardy OEM a v prípade potreby sú vhodné aj na natieranie. Pokyny pre inštaláciuPríprava povrchuPovrch musí byť čistý, suchý a zbavený oleja alebo mastnoty. Aby ste odstránili nečistoty rozpustné vo vode umyte povrch mydlom a vodou. Po umytí mydlom a vodou použite vhodný produkt (vyhovujúci VOC), čím odstránite akékoľvek zvyšné povrchové nečistoty. Odkaz na 3M Katalóg výrobkov starostlivosti o automobily pre nájdenie vhodného produktu. Metóda aplikáciePomocou nožníc alebo noža odstrihnite (alebo odrežte) 3M™ podložku na tlmenie hluku na požadovanú veľkosť a tvar. Odstráňte ochranný papier a aplikujte s použitím silného rovnomerného tlaku. Pre zvýšenie prispôsobivosti a/alebo prvotnej priľnavosti môžete podložku zahriať na cca. 95°F – 115°F. 4. Nepokúšajte sa aplikovať podložky na tlmenie hluku pre teplotách pod 40°F.Konečná povrchová úpravaAk sa má 3M™ podložka na tlmenie hluku natierať, stiahnite z povrchu priesvitnú ochrannú fóliu, čí dosiahnete dobrú priľnavosť farby. Ak sa vyžaduje hrubšia alebo robustnejšia aplikácia, môžete na seba nalepiť viacero vrstiev podložiek, no vždy nezabudnite medzi nimi odstrániť tenkú ochrannú fóliu. 3M™ Podložky na tlmenie hluku dodajú každému vozidlu pocit luxusu3M™ ponúka jednoduchý spôsob ako pomocou 3 M™ podložiek na tlmenie hluku zlepšiť kvalitu jazdy vozidla. Pre utlmenie hluku sme aplikovali vedu, aby sme pasažierom dopriali tichší a príjemnejší zážitok z cestovania.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 500 milimeter
Celková šírka (metricky) 500 milimeter
Doba skladovania 48 Mesiac
Použitie Tlmenie vibrácií, Zníženie NVH
Použitie produktu Batožinový priestor, Bočné ozdobné panely karosérie vozidla, Obloženie dverí vozidla, Panely dverí vozidiel, Stĺpy vozidla, Vložky do blatníkov, Vložky do kufra
Povrchová hustota (metricky) 85 g/m²
Značky 3M™