• Oprava vozidla &
  postupy na obnovu povrchovej úpravy

  Oprava vozidla &
  postupy na obnovu povrchovej úpravy

Zlučovanie a leštenie

Aplikácia laku pomocou PPS™

Zachytávač nečistôt

Accuspray™ Aplikácia podkladového náteru

Brúsenie podkladového náteru

Maskovanie

Aplikácia tmelu

Výmena čelného skla

Spájanie panelov a štrukturálnych dielov

Ochranné nátery

Oprava plastového materiálu

Tesnenie

Brúsenie a hrubé pieskovanie

Oprava karosérie vozidla

Osobná ochrana

Výkonný proces brúsenia

Zhoda farieb

Korekcia laku

 • 3M Riešenia pre karosárne sú navrhnuté tak, aby profesionálnym opravárom vozidiel uľahčili ich prácu a umožnili im pracovať rýchlejšie a cenovo efektívnejšie.

  3M produkty na obnovu povrchovej úpravy pomáhajú karosárňam dosahovať vyššie zisky a úspechy. Úspešné dokončenie práce hneď na prvýkrát zohráva dôležitú úlohu pri zvyšovaní produktivity a spokojnosti zákazníkov. Všetky 3M produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu efektívnosť a zaručený výkon.

  3M ponúka produkty a odporúčania k opravám pre karosárne a automobilový priemysel poskytujúci SMART opravy. Postupujte podľa našich podrobných pokynov alebo si pozrite naše video ukážky, aby ste sa uistili, že používate správne produkty a postupy, a poskytli tak zákazníkom kvalitné výsledky.


 • SMART oprava je kombinácia úsporných techník, ktoré možno použiť, ak plocha určená na opravu zodpovedá veľkosti hárku papiera A4.

 • Metódy brúsenia, pieskovania alebo spájania spoločnosti 3M využívajú najnovšie technológie a naša úzka spolupráca s automobilovým priemyslom je zárukou, že vám poskytujeme správne a najmodernejšie pracovné metódy.

 • 3M materiály na opravu plastov poskytujú riešenie na opravu prasklín, dier a trhlín na plastových dieloch vozidla, prípadne vám umožňujú prepracovať diely bez potreby čakania na dodanie náhradných dielov.

 • V závislosti od toho, či preferujete tradičné ručne zmiešavané tmely na karosérie alebo revolučný systém DMS, ktorý šetrí čas a peniaze, spoločnosť 3M ponúka prémiové produkty, ktoré vám pomôžu efektívne získať povrch potrebný na aplikáciu podkladového náteru.

 • Naše 3M maskovacie riešenia sú ideálne na maskovanie aj tých najnáročnejších častí. Poskytujú ochranu pred prestrekmi a pomáhajú vám precízne splniť požiadavky vašej karosárne. 3M inovatívne produkty vám ponúkajú viac než „len ďalšiu pásku“ – ponúkame maskovacie riešenia, ktoré vám pomôžu zjednodušiť celý proces lakovania.

 • 3M nástroje a metódy brúsenia vrátane inovatívnych technológií, ako sú samoostriace brúsne materiály, napr. technológia Cubitron™ II alebo Trizact™, vám pomôžu dosiahnuť konzistentný a rýchly rez s dlhotrvácnym výkonom brúsenia. Či už ide o hrubé triedy a tvarovanie tmelu alebo jemné brúsenie na prípravu aplikácie vrchnej vrstvy, brúsne technológie spoločnosti 3M zaručia, že vždy získate vysokú kvalitu povrchu potrebnú na ďalší krok procesu obnovy povrchovej úpravy.

 • Od vylepšenia stavu vašej lakovacej kabíny pomocou systému na zachytávanie nečistôt od spoločnosti 3M vrátane inovácií, ako je napr. PPS™ Systém na prípravu laku a naše najnovšie riešenie, systém Accuspray™, spoločnosť 3M ponúka široký sortiment riešení pre aplikácie podkladového náteru alebo laku vrátane nástrojov a postupov, ktoré vám pomôžu s jednoduchým a bezpečným zladením farby.

 • Od zlučovania až po leštenie, pri práci s výrobkami 3M si môžete byť istí, že máte správne riešenie na získanie kvalitnej povrchovej úpravy. Počnúc inovatívnymi nástrojmi na opravu laku, 3M Riešenia pre karosárne vám pomáhajú jednoducho dosiahnuť dokonalú povrchovú úpravu vďaka 3M Systémom farebného kódovania produktov na leštenie a zlučovanie – dokonalé pre profesionálne karosárne!

 • Chráňte seba a svoj tím pred potenciálne nebezpečným vplyvom laku, prachu a hluku. Spoločnosť 3M vám pomáha identifikovať správne osobné ochranné prostriedky (OOP) na základe vašich požiadaviek.

 • Kompletný brúsny systém na opravu áut
  Kompletný brúsny systém na opravu áut

  Spoločnosti 3M a Festool Automotive Systems vytvorili globálnu strategickú spoluprácu s cieľom poskytovať pre automobilový priemysel zameraný na opravy po haváriách najlepšie možné služby. Inovácie 3M brúsnych materiálov najlepších vo svojej triede vrátane 3M™ Cubitron™ II Brúsnych materiálov sú teraz dostupné v kombinácii s prémiovými nástrojmi na prípravu povrchu Festool Automotive Systems vrátane pneumatických a elektrických brúsok, leštičiek a podložiek, vysávačov a pracovných staníc na prípravu povrchu, prostriedkov na odsávanie prachu a poskytovanie servisu.