3M™ Lamelový Kotúč 769F brúsi zvar

Výkon za príjemnú cenu.

Urobte vo svojej dielni miesto pre 3M™ Lamelový Kotúč 769F


Nový 3M™ Lamelový Kotúč 769F

 • Najnovší člen rodiny lamelových kotúčov od spoločnosti 3M vám za rozumnú cenu prináša výkon špičkových brúsnych materiálov. 3M™ Lamelový Kotúč 769F je vyrobený z presne tvarovaných brúsnych zŕn, čo mu zaisťuje dlhšiu životnosť a rýchlejšie rezanie než u konvenčných hlinito-zirkónových lamelových kotúčov. Vyžiadajte si vzorku a sami si túto neporaziteľnú kombináciu výkonu a hodnoty vyskúšajte.


Lamelový kotúč, na ktorý ste čakali.

Ak ste hľadali neprekonateľnú kombináciu výkonu a hodnoty, je vaše hľadanie na konci. 3M™ Lamelový Kotúč 769F vďaka presne tvarovaným brúsnym zrnám 3M spĺňa požiadavku na nízku cenu, bez toho, aby kvôli tomu obetoval výkon.

 • Rodina produktov 769F

  Vďaka presne tvarovaným brúsnym zrnám 3M a trvanlivému polyesterovému podkladu 3M™ Lamelový Kotúč 769F dlho vydrží a poradí si aj s prácou pod vysokým tlakom, ako je zrážanie hrán, brúsenie zvarov a zahladenie hrán. A navyše vytvára povrch, ktorý je vhodný pre strednotlakové aplikácie, ako je zjednocovanie a príprava povrchu.


Prirodzene univerzálne využitie

Vo väčšine dielní je lamelový kotúč najuniverzálnejším používaným brúsnym nástrojom. 3M™ Lamelový Kotúč 769F prináša všetku všestrannosť, ktorú od lamelových kotúčov očakávate – ľahko sa s ním pracuje a má mnohé rôzne spôsoby využitia. V niečom sa však výrazne líši: pri práci je výkonnejší ako konkurenčné produkty a navyše ich poráža cenou.

 • Zrážanie kovové hrany lamelovým kotúčom
  Zrážanie hrán

  S väčšinou lamelových kotúčov môže byť zrážanie hrán ťažké. Nový 3M™ Lamelový Kotúč 769F si však s tým poradí. Jeho polyesterová podložka odoláva aj silnému prítlaku a presne tvarované brúsne zrná 3M režú kov, bez toho aby sa prehrieval alebo otupil. Výsledkom je dokonale skosená hrana pripravená na zváranie.

 • Zahladzovanie kovového obrobku lamelovým kotúčom
  Zahladzovanie

  Po odrezaní časti obrobku často na hranách zostávajú ostré kovové okraje. Môžete ich však rýchlo odstrániť, bez toho aby ste obrábané diely poškodili. Presne tvarované zrno 3M, ktorým je opatrený 3M™ Lamelový Kotúč 769F, kovové ostriny a ostré hrany ľahko odstráni. Získate obrobok bez ostrín, ktorý je pripravený pre ďalší krok spracovania.

 • Brúsenie zvaru lamelovým kotúčom
  Brúsenie zvarov

  Ak chcete lamelovým kotúčom brúsiť zvar, potrebujete správnu kombináciu minerálu a podkladu. 3M™ Lamelový Kotúč 769F vám takú kombináciu prináša. Presne tvarované brúsne zrná 3M rýchlo režú a dlho vydržia, pretože sa trieštia na nové ostré zrná. Podložka sa rovnomerne opotrebováva, takže sa priebežne dostávajú na povrch nové ostré minerálne zrná a je možno rezať ďalej.


Potrebujete rýchlosť?
Potrebujete rýchlosť?

Ak potrebujete rezať ešte rýchlejšie, skúste brusivá 3M™ Cubitron™ II

ĎALŠIE INFORMÁCIE