• Náš prísľub podpory

    Od svojich začiatkov, keď vynašli prvé praktické brúsne materiály, spoločnosť 3M uviedla na trh rad techník, ktoré v súčasnosti umožňujú profesionálnym opravárom zabezpečiť potrebné ošetrenie v každom aspekte obnovy povrchovej úpravy so 100 % dôverou a istotou, ktoré sú synonymom značiek spoločnosti 3M.

    V súčasnosti značkám spoločnosti 3M, ako je napr. WetorDry™, Hookit™, Cubitron™, Scotch®, Scotch-Brite™, Roloc™, Perfect-it™ a mnohým ďalším značkám dôverujú tisíce karosární po celom svete a sú presvedčení, že vďaka nim pracujú rýchlejšie, disponujú dlhšou životnosťou a znižujú potrebu opätovného prepracovania.

    Spoločnosť 3M vyvíja nové a efektívne riešenia pre zvyšujúce sa požiadavky moderných systémov lakovania a techník opravy. Inovácie, ako napr. ocenené Trizact™ Brúsne materiály na jemné dokončovacie úpravy a revolučný 3M Systém na prípravu laku podporujú úsilie spoločnosti 3M poskytovať vzrušujúce produkty pre jednotlivé fázy obnovy povrchovej úpravy.

    Široký sortiment náhradných dielov (viac ako 600 položiek) je podporený technickou podporou, radami a školením v oblasti produktivity a výnosnosti, ako aj odporúčaniami k ochrane zdravia pri práci.

    Kontaktujte nás dnes ohľadne požiadaviek vašej karosárne a prediskutujte svoje požiadavky s naším tímom služieb zákazníkom.