Keď príde na prácu vo vysokých teplotách, nie je priestor na kompromisy

Vysoké teploty neposkytujú priestor na kompromisy.

Prilba s vysokým stupňom ochrany proti sálavému teplu je kompatibilná s prostriedkami na ochranu zraku, tváre i sluchu

Extrémne teploty, kovové iskry a odstrekujúci rozžeravený kov – to je práca! Ide o náročné pracovné prostredie. Tu si nemôžete dovoliť ohroziť bezpečnosť a komfort vašich zamestnancov. V 3M sme si vedomí, akú náročnú prácu vy a váš tím musíte podstupovať každý deň. Z tohto dôvodu sme vyvinuli rad kompatibilných osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP), ktoré vám pomôžu získať potrebnú bezpečnosť, komfort a súlad s pravidlami bezpečnosti v pracovnom prostredí.


Komponenty a príslušenstvo • 3M™ G3501 priemyselná ochranná prilba

  3M™ G3501 priemyselná ochranná prilba

  Vlastnosti výrobku

  • rotácia možná až o 180°
  • dostupná s upínacím kolieskom alebo štandardným upínaním
  • váži menej ako 390 g vrátane upínania
  • dostupná v 6 farbách
  • možnosť výberu plastovej alebo koženej potnej pásky
  • k dispozícii trojbodový podbradný pásik na zvýšenie bezpečnosti

 • 3M V5 štít 5F-11

  3M V5 štít 5F-11

  3M™ tvárový štít 5F-11 poskytuje mechanickú odolnosť proti nárazom častíc so strednou energiou. Ďalej disponuje najlepšími optickými vlastnosťami a technológiou, poskytuje odolnosť proti zahmlievaniu a poškriabaniu. Tento výrobok je ideálne používať pri brúsení.


 • 3M V5 štít 5F-11

  3M V5 štít 5E-11

  3M™ tvárový štít 5E-11 ponúka okrem ochrany proti nárazom častíc so strednou energiou aj ochranu pri zváraní s odtieňom IR 5.0. Je ideálny na asistované zváranie, zváranie plameňom, kyslíkové zváranie a brúsenie.


 • 3M™ V5 zlatý štít na tvár 5XG-IR5

  3M™ V5 zlatý štít na tvár 5XG-IR5

  3M™ štít 5XG-IR5, ktorý bol navrhnutý s vysoko kvalitnou zlatou povrchovou úpravou, chráni nositeľa pred IR žiarením a sálavým teplom. Pri práci v blízkosti pecí a v kovospracujúcom priemysle.

  Dostupný je v odtieni 4-5, a tak vyhovuje potrebám rôznych priemyselných odvetví. Štít ponúka aj ochranu proti roztavenému kovu a proti nárazom častíc so strednou energiou.

  Je ideálny pre obsluhu pecí počas odberu vzoriek, liatie aj odlievanie.

   


 • 3M kryty proti žiaru a odstrekujúcim kvapalinám

  3M kryty proti žiaru a odstrekujúcim kvapalinám

  3M™ predné kryty na prilby FC1-AL a FC1-GR a 3M™ kryty na krk NC1-AL a NC1-GR boli navrhnuté tak, aby poskytli dodatočnú ochranu nositeľovi.

  Použitým materiálom je vysoko kvalitná tkanina, ktorá je schopná odrážať sálavé teplo a odolá iskrám. Stres nositeľa z nadmerného tepla je znížený a životnosť prilby sa vďaka menšiemu množstvu dopadajúceho tepla na prilbu zvyšuje.

  Aerodynamický tvar zabraňuje tomu, aby kryt prekážal iným ochranným prostriedkom počas používania a vďaka technológii suchého zipsu možno tkaninu ľahko vymeniť.


 • 3M™ komunikačné riešenia

  3M™ komunikačné riešenia

  Rad 3M™ PELTOR™ poskytuje širokú škálu adaptabilných komunikačných riešení, ktoré vám poskytnú tú najlepšiu ochranu sluchu pri zachovaní priestorového vnímania. S vysokým stupňom útlmu a možnosťou priamo komunikovať s kolegami aj v hlučnom prostredí je PELTOR™ tým správnym nástrojom, ktorý scelí váš ochranný systém celej hlavy, zraku i tváre.