Bezpečnostné prilby série 3M™ SecureFit™ X5000

Bezpečnostné prilby série 3M™ SecureFit™ X5000

Práca je náročná. Nedovoľte, aby bola prilba ďalšou prekážkou. Navrhnuté od nuly, aby poskytovali pohodlie bez kompromisov pri práci vo výškach alebo na zvýšených miestach.

Zoznámte sa s novými bezpečnostnými prilbami 3M™ SecureFit™ X5000

Bezpečnosť a pohodlie

Prioritou je bezpečnosť pri práci. A tam vstúpi nová, revolučná bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™. Navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť. Navrhnutá pre pohodlie.


Technológia tlakovej difúzie

Znižuje tlak na čelo v priemere o 20 % v porovnaní s klasickým náhlavným krížom prilby 3M.

Spĺňa požiadavky noriem EN

Prilby série X5000 majú patentovaný 4-bodový systém podbradných pásikov s schopnosťou ľahko prepínať medzi verziou, ktorá spĺňa požiadavky normy EN 12492 alebo EN 397.

Integrované štrbiny na montáž príslušenstva

Integrované štrbiny na montáž chráničov sluchu, komunikačných zariadení a ďalšieho príslušenstva.

UV indikátor Uvicator™

Patentovaný indikátor, ktorý používateľa upozorňuje na čas, keď treba prilbu vymeniť v dôsledku UV žiarenia.

Náhlavný kríž s kolieskom

Ľahko nastaviteľný a otočný systém náhlavného kríža s kolieskom je nastavený tak, aby sedel nízko na hlave, aby sa znížil tlak.

 • Nová úroveň pohodlia
  Nová úroveň pohodlia

  Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ bola navrhnutá pre maximálne pohodlie. So svojou technológiou rozloženia tlaku dokáže znížiť tlak v čele v priemere o 20 % v porovnaní s konvenčným zavesením prilby 3M.

 • Prispôsobenie a funkčnosť
  Prispôsobenie a funkčnosť

  Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ sa môže prispôsobiť vašej hlave a vašej práci. Vďaka našej exkluzívnej technológii rozloženia tlaku a ľahko prispôsobiteľnému a otočnému koliesku ponúka táto prilba vlastné prispôsobenie ako žiadna iná.

 • Dôvera ochrane
  Dôvera ochrane

  Bez ohľadu na to, či potrebujete model X5000 pre svoju jedinečnú schopnosť konvertovať medzi normami EN 397 a EN 12492. Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ je bez kompromisov, pokiaľ ide vašu ochranu.

 • Pre akúkoľvek požiadavku pri práci
  Pre akúkoľvek požiadavku pri práci

  X5000 pre prácu vo výške. Bez ohľadu na vaše potreby je každá prilba vybavená zabudovanými doplnkami. Vetracie otvory, úchyty a priestor na uchytenie ochrany uší a očí, širokú škálu voliteľného príslušenstva. Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ môže byť najuniverzálnejšou bezpečnostnou prilbou, ktorá existuje.


Ďalšia generácia bezpečnostnej prilby

Keď pracujete vo výške alebo na zemi, nie je na tom nič pohodlné. Stiahnite si PDF a objavte novú bezpečnostnú prilbu 3M™ SecureFit™ navrhnutú pre bezpečnosť a pohodlie.


Predstavujeme ďalšiu úroveň pohodlia

Preskúmajte jedinečne navrhnutú bezpečnostnú prilbu 3M™ SecureFit™ a objavte pohodlie bez kompromisov, širokú škálu príslušenstva, ktoré vyhovuje špecifickým požiadavkám pri práci, a bezpečné uchytenie.

 • Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ série X5000
  Bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™ série X5000

  Bezpečnostná prilba spĺňajúca požiadavky normy EN 397 alebo EN 12492 s pripevneným popruhom na bradu, ktorý poskytuje novú úroveň pohodlia a bezpečnosti.


Príslušenstvo

Pridajte príslušenstvo na svoju bezpečnostnú prilbu 3M™ SecureFit™ s ohľadom na vašu prácu. Priestor pre doplnky a úchyty na príslušenstvo pre ochranu sluchu 3M, ochranu tváre, komunikáciu a ďalšie.

Požiadať o prezentáciu produktu X5000

 • Ďakujeme za vašu požiadavku na spoločnosť 3M. Informácie, ktoré ste v tomto formulári uviedli, budú použité na odpoveď na vašu žiadosť prostredníctvom e-mailu alebo telefónu zástupcom spoločnosti 3M alebo jedným z našich oprávnených obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov

 • Všetky políčka sú povinné pokiaľ nemajú označenie ,,nepovinné“

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať

Ďakujeme.

Váš formulár bol úspešne odoslaný

Ospravedlňujeme sa.

Pri odosielaní sa vyskytla chyba. Skúste to znova neskôr