Reflexný materiál

Reflexný materiál

Tvoríme bezpečnejší svet

 • Predstavujeme reflexné pásky a materiály 3M™ Scotchlite™

  Nie je všetko zlato, čo sa blyští! Neprekonateľná kvalita a všestrannosť, plus ľahký prístup k reflexnému oblečeniu prostredníctvom našich partnerov. Reflexné látky, prenosné fólie, pásky, dobre viditeľné oblečenie a špeciálny reflexný materiál a atrament.


Katalóg výrobkov

 • Reflexné materiály
  Reflexné materiály

  Reflexný materiál – tieto látky boli navrhnuté pre bezpečnostné odevy. Môžu sa používať ako na prácu, tak aj na bežné nosenie. Fluorescenčná farba látok zvyšuje viditeľnosť v akejkoľvek dennej dobe aj pri slabom osvetlení. Scotchlite reflexné materiály – látky sú vyrobené zo širokouhlých materiálov, vystavené retroreflexné šošovky sa viažu na rôzne odolné oblečenie a tkaniny. Ľahko sa všijú do iných látok, buď ako výšivky, záplaty či ako emblémy. Látky možno strihať ručne aj automaticky.

  Prezrieť si produkty

 • Reflexné nažehľovacie fólie
  Reflexné prenosné fólie

  Nažehľovacie reflexné materiály 3M™ Scotchlite™ sú navrhnuté na športové aj bežné nosenie. Reflexné nažehľovacie fólie Scotchlite sú tvorené retroreflexným povrchom, ktorý je viazaný na lepidlo aktivované teplom. Sú ideálne na emblémy, nášivky, logá a etikety rôznych tvarov, veľkostí, čísel a písmen. Sú často používané na vytvorenie kontinuálneho laminátového krytia.

 • Reflexné pásky s vysokým leskom
  Vysoko lesklé reflexné pásky

  Reflexné pásky 3M™ Scotchlite™ s vysokým leskom sú navrhnuté na použitie na bezpečnostné odevy a pri správnom použití pomáhajú zvyšovať viditeľnosť používateľa v nočných hodinách alebo v zhoršených svetelných podmienkach. Scotchlite reflexné materiály a vysoko lesklé pásky sa skladajú z vysoko retroreflexných mikroprizmatických hranolov vytvorených na pružnej, lesklej a UV-stabilizovanej polymérovej fólii.

 • Reflexné pásky
  Reflexné pásky

  Reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ – reflexné pásky/lepiace fólie s tlakovou aktiváciou (PSA) sa skladajú zo širokouhlých, exponovaných retroreflexných šošoviek zaliatych do vrstvy lepidla. Sú ľahko aplikovateľné na pevné podklady – stačí jednoducho odlúpnuť a nalepiť. PSA môžu byť ručne orezané, strojovo rezané a vysekávané a potlačované formou techniky sieťotlače. Umožňuje trvalú priľnavosť na umývateľné odevy, avšak táto aplikácia sa neodporúča. Nalepovacie fólie sú PSA fólie s dodatočnou textilnou výstužou na použitie na prilbách a pevných povrchoch.

 • Špeciálny reflexný materiál a atrament
  Špeciálny reflexný materiál a atrament

  Reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ pre spotrebiteľský priemysel sú produkty navrhnuté pre šport aj oblečenie na voľný čas. Výrobky sa skladajú zo širokouhlých, exponovaných retroreflexných šošoviek a sú k dispozícii ako nažehľovacie fólie, fólie na obuv a tkaniny. Atrament pre sieťotlač je tiež dostupný.

Celosvetové dizajnové laboratórium

 • Celosvetové servisné laboratórium: dizajn viditeľnosti

  Celosvetové servisné laboratórium: dizajn viditeľnosti

  Zmerajte výkonnosť vášho reflexného oblečenia predtým, než vstúpite do výroby. Reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ skvelým spôsobom pomáha označiť produkty tak, aby zvyšovali viditeľnosť ich nositeľov! Nechajte našu odbornosť, testovanie, výskum a vývoj pracovať pre vás. Náš tím odborníkov vám pomôže:

  - Vybrať produkt
  - Skonštruovať modifikácie
  - S porovnaním
  - S testovaním výkonnosti
  - So súladom so zákonnými požiadavkami
  - Príručka 360° viditeľnosti

  Preskúmajte naše Celosvetové dizajnové laboratórium (US, English)


Videá


Dodatočné zdroje

Prečo reflexný materiál 3M?

 • Technológia

  Verte v originál.

  • Reflexné materiály 3M™ Scotchlite™ sú modernejšie než kedykoľvek predtým. Tisíce malých sklenených guličiek sú zhustené dohromady a odrážajú dopadajúce svetlo späť k jeho zdroju.
   Reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ sa osvedčil ako výnimočný na ochranné pracovné odevy. Záleží len na vás, ako začleníte reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ do výrobného procesu vašej spoločnosti.
  • Neustále sa snažíme zvyšovať povedomie o značke reflexných materiálov 3M™ Scotchlite™ a tým zvyšujeme dopyt po pracovných a ochranných odevoch tejto značky. Využite aj vy silu tejto značky pri komunikácii. Ponúkame vám aktívnu podporu a poskytnutie všetkých potrebných nástrojov. Nerobte žiadne kompromisy – verte lídrovi na trhu a získajte spoluprácou s nami a čo najviac výhod pre vašu firmu.
  • · Povedomie o značke
   · Konzistentná, vysoká kvalita produktov
   · Výskum a vývoj z USA a Nemecka
   · Komplexné odborné znalosti z oblasti pracovných odevov s vysokou viditeľnosťou
   · Odborné poradenstvo v oblasti noriem a predpisov
   · Skúsený a všestranný servis výrobkov

 • Riešenie viditeľnosti

  Riešenie viditeľnosti

  Vďaka neustálym inováciám sme prišli na trh s mnohými novými produktmi vrátane ohňovzdorných materiálov a materiálov odolných voči priemyselnému praniu.

  Náš sortiment teraz obsahuje viac než 50 rôznych produktov, čo znamená, že môžeme ponúknuť ten správny reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ pre každé odvetvie.


Reflexný materiál od 3M

Reflexný materiál 3M™ Scotchlite™ je kombináciou všestrannosti a funkcionality, založenej na technológii obrátenej reflexie. Materiál sa ľahko udržiava a existuje mnoho kreatívnych spôsobov, ako ho používať. Ľahko sa našíva na ostatné tkaniny, môžu sa naň vyšívať alebo tlačiť technikou sieťotlače symboly alebo emblémy. Tkaniny môžu byť ručne či strojovo strihané a vysekávané.