• Welding Hub

  Learn More about Speedglas world of welding performance.
  Meet with dedicated experts in welding performance.

  View Article

 • eAcademy Training

  The flexible way to Discover & Learn throughout your busy day. Join us online any time of the day to expand your knowledge on our current range of personal protective equipment for the workplace. Learn what you want, when you want, where you want... and at a pace that’s right for you.

  Start NowArrow

 • Hearing Protector & Helmet Compatibilty Selector

  Finding compatible hearing products has never been easier

  Start SelectionArrow

3M Riešenia bezpečnosti pri práci

3M Riešenie OOPP

Produkty, ktoré pracujú tak tvrdo ako vy. Od tých najzákladnejších po vysoko špecializované potreby, 3M ponúka ochranu zdravia a bezpečnosť vám a vašim pracovníkom, takže každý môže podávať najlepšie výkony.


Produkty

Zobraziť všetky produkty

Ponúkame široké spektrum produktov, ktoré uspokoja vaše potreby ochrany pri práci.

Nové produkty v 3M portfóliu

V 3M tvrdo pracujeme, aby sme mohli ponúknuť najefektívnejšie bezpečnostné riešenia OOPP.

Jednou z vášní 3M je poskytnúť bezpečnosť a zdravie pracovníkom všetkých možných odvetví priemyslu i pracovných prostredí. Táto vášeň nás neustále poháňa k inováciám naprieč technológiami, odbormi a odvetviami, a to všetko s cieľom pomôcť vám a vašim pracovníkom byť v bezpečí so správnou ochranou. Našou snahou je poskytnúť pohodlné, dobre navrhnuté osobné ochranné pracovné prostriedky (OOPP), ktoré vám dodajú tú najúčinnejšiu ochranu, ktorá je k dispozícii. 3M OOPP si môžete zakúpiť s vedomím, že 3M usilovne pracuje na tom, aby poskytlo vašim zamestnancom produkty, v ktorých sa budú pri nosení cítiť dobre.