Aplikácie výrobkov 3M v kovoobrábaní

Prehľad aplikácií, kde 3M môže pomôcť zlepšiť vašu kovoobrábajúcu výrobu.

 • Spájanie
  Spájanie

  Dlhotrvajúce a pevné spojenie! Od zlepšieho vzhľadu, cez zvýšenie výkonu, použiteľnosti a rýchlejšej práce - 3M riešenia spájania materiálov Vám môžu pomôcť prísť na trh s kvalitnejšími a konkurencieschopnejšími produktami.

 • Lepenie
  Lepenie

  Od zlepšieho vzhľadu, cez zvýšenie výkonu, použiteľnosti a rýchlejšej práce - 3M riešenia spájania materiálov Vám môžu pomôcť prísť na trh s kvalitnejšími a konkurencieschopnejšími produktami.

 • Tlmenie vibrácií
  Tlmenie vibrácií

  Ticho je známkou kvality. Ak tlmenie vibrácií a nežiadúcich zvukov je dôležitá vlastnosť Vaśich produktov, je čas zvážiť použitie 3M akustických riešení.

 • Začisťovanie
  Začisťovanie

  Odstráňte otrepy a ostré hrany, ktoré po vysekávaní, rezaní a obrábaní pretrvávajú na kovových súčastiach. 3M ponúka širokú škálu brúsnych nástrojov - zaručujúcich, že na obrobku nezostanú žiadne nežiadúce zvyšky.

 • Rozoberateľné spoje
  Rozoberateľné spoje

  Zmeňte vzhľad Vašich produktov a zbavte sa skrutiek- 3M riešenia v oblasti opakovane rozoberateľného spájania ponúkajú silnú, ale stále ľahko rozoberateľnú verziu spoja,ktorý nahradí viditeľné skrutky, šrauby alebo nity.

 • Úprava povrchov
  Úprava povrchov

  Hladké kovové povrchy pri zachovaní geometrie dielov. Vynikajúca rovnováha medzi pevnosťou a jemnosťou, 3M ponúka všestrannú sadu brúsnych výrobkov pre povrchovú úpravu kovov, ktorá vám pomôže pri zjednocovaní, príprave a finálnej úprave povrchu.

 • Brúsenie
  Brúsenie

  Odstráňte kov a zvary rýchlo. 3M ponúka celý rad riešení, vrátane brúsnych kotúčov a diskov, ktoré spĺňajú vaše požiadavky na spracovanie kovov - a dajú vašim obrobkom správny tvar.

 • Ručné brúsenie
  Ručné brúsenie

  Od brúsenia a prípravy povrchu až po každodennú údržbu - v niektorých prípadoch sa s elektrickým náradím nedá dostať do ťažko prístupných častí obrobku. 3M poddajné ručné pady a hárky poskytujú riešenie pre vaše najtesnejšie rohy.

 • Powertool Sanding
  Elektrické a vzduchové náradie

  Od odstraňovania zvarov až po dokončovacie úpravy povrchu, brúsenie pomocou náradia 3M sa opiera o silu a jemnosť nástrojov na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov. 3M ponúka rad náradia a brúsnych materiálov, ako sú uhlové a priame brúsky, ktoré sú navrhnuté tak, aby Vám pomáhaly v každej fáze obrábania kovov.