Zlučovanie a leštenie – 3M Perfect-it Systém farebného kódovania produktov na leštenie

Zlučovanie a leštenie – 3M Perfect-it Systém farebného kódovania produktov na leštenie

Autokozmetika 3M

  • Produkty bežne dostupné len pre profesionálov máte teraz k dispozícii pre vaše auto.

3M™ Sada na odstraňovania škrabancov 39071


  • Opravte malé a stredné škrabance pomocou systému 3M™ Sady na odstránenie škrabancov 39071. Tento systém na odstránenie škrabancov je ideálny pre použitie na jemné škrabance a oxidáciu.

3M™ Trizact™ Technológia brúsenia


  • Obnovte poškodený lak pomocou 3M™ Trizact™ Technológie brúsenia. Najlepšie výsledky dosiahnete pri používaní v kombinácii so súpravou montážnej vŕtačky.

3M Sada na renováciu svetlometov hoby 39073


  • 3M Sada na renováciu svetlometov- hoby 39073 je rýchly a efektívny spôsob, ktorý obnoví čírosť vašich svetiel a zbaví ich zažltnutia. Tento systém obnoví kvalitu svetelného lúča a vráti čírosť Vašim svetlám.

    Sada obsahuje všetky potrebné komponenty na dokonalú renováciu svetiel a je cenovo dostupná. Obsahuje podrobný návod -pokyny krok za krokom sú zahrnuté tak, aby aj začiatočníci mohli dokončiť prácu sami. Renováciu urýchlite ak brúsne kotúče upevníte Zrýchlite opravy upevnením brúsneho kotúča na vŕtačku (nie je súčasťou sady).

3M™ Súprava na opravu kožených a vinylových materiálov 08579


  • 3M™ Súprava na opravu kožených a vinylových materiálov 08579

    3M™ Súprava na opravu kožených a vinylových materiálov 08579 zabezpečí opravu prepálenín a škrabancov na vnútorných kožených a vinylových materiáloch vo vašom vozidle. Táto súprava na opravu obsahuje farebné pasty a lepidlá spolu s podrobnými pokynmi a farebnými pomôckami. Na dosiahnutie najlepších výsledkov si prečítajte uvedené pokyny.