Leštenie a povrchová úprava vozidla

 • Jedinečné postupy a produkty na korekciu laku spoločnosti 3M vám pomáhajú poskytovať vašim zákazníkom dokonalé výsledky.
  Bez ohľadu na to, či potrebujete odstrániť povrch alebo chcete docieliť správny lesk – náš jednoduchý farebne kódovaný postup zlučovania vám prostredníctvom niekoľkých krokov pomôže dosiahnuť fantastické výsledky.

  Kľúčom k dosiahnutiu dokonalej povrchovej úpravy pre zákazníkov je používanie správneho postupu a metódy aplikácie priehľadných náterov – riaďte sa odporúčaniami výrobcu laku!

  Technologicky vyspelé a moderné priehľadné nátery sú veľmi citlivé na podmienky sušenia a správne používanie a sušenie určujú jednoduchosť dokončovacieho postupu a celkovú kvalitu výsledku.


 • Korekcia laku

  Nezáleží na tom, aké dobré sú vaše skúsenosti alebo aký čistý je vzduch v lakovacej kabíne, z času na čas budete musieť pracovať na korekcii laku.

  Pomocou postupov a produktov spoločnosti 3M navrhnutých tak, aby spĺňali vaše požiadavky, dokážete s minimálnym úsilím odstrániť zrnká prachu, stopy po farbe alebo efekt pomarančovej kôry a sústrediť sa na celkový postup zlučovania a dokončovacej úpravy na jeho rýchle a efektívne dokončenie.

 • Zlučovanie a leštenie

  3M Perfect-it™ Systém farebného kódovania produktov leštenia vám pomôže dosiahnuť vysokolesklý povrch bez defektov. Produkty sa navzájom dopĺňajú a farebné kódovanie zabezpečí, že použijete správnu zmes so správnou spojovacou penou na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

  Poznámka: Pasty odporúčané v tomto postupe leštenia sú určené na profesionálne použitie pre novoaplikované priehľadné nátery. V prípade starých/zvetraných povrchov odporúčame použiť produkty spoločnosti 3M z radu Starostlivosť o vozidlá.

 • Detailné opracovanie a rad Starostlivosť o vozidlá

  Bez ohľadu na to, či pracujete na obnove vnútorného alebo vonkajšieho vzhľadu vozidla, produkty spoločnosti 3M z radu Starostlivosť o vozidlá vám poskytnú produkty, ktoré sa jednoducho používajú, a sú vhodné taktiež na obnovu už zvetraných priehľadných náterov na obnovenie žiarivého lesku.