3M automobilový priemysel
3M™ PPS 2.0

Predstavujeme vám 3M™ PPS 2.0

O stupeň vyššia úroveň v lakovaní

 • 3M™ PPS 2.0 Produkty

  Ako lakovník ste na svoju prácu veľmi hrdý. Viete, že konečná kvalita opravy závisí od toho, akú prácu v lakovni odvediete. Nemáte čas zaoberať sa neoverenými produktmi. Čas sú peniaze, kvalita je prvoradá a vy máte zákazky, ktoré musíte vybaviť.

  To je dôvod, prečo spoločnosť 3M vynašla už pred 20 rokmi prvý systém jednorazových kelímkov na prípravu a aplikáciu farieb – 3M™ PPS™ Paint Preparation System.

  Lakovníci potrebovali čistejší, rýchlejší a účinnejší spôsob miešania a aplikácie farby. Teraz po tisícoch hodín sledovania a práce so stovkami lakovníkov po celom svete vedci zo spoločnosti 3M vylepšili systém 3M™ PPS™ a zachovali pritom najefektívnejšie vlastnosti.

  Predstavujeme Systém na prípravu a aplikáciu farieb 3M™ PPS™ rady 2.0.

  Je nový od hlavy až po päty a je navrhnutý tak, aby vám uľahčoval život. Aby bolo vaše lakovanie čistejšie a rýchlejšie. A aby ste boli lepším a produktívnejším lakovníkom – s väčšou dôverou v kvalitu svojej práce a lepšou schopnosťou prekonávať očakávania svojich zákazníkov aj svojej lakovne.

  Je to ďalší krok revolúcie lakovania 3M™ PPS™. Nedovoľte, aby sa niečo dostalo medzi vás a rýchlejšie, čistejšie a kvalitnejšie lakovanie. Žiadajte 3M™ PPS™ rady 2.0.

   

Zistite viac o 3M™ PPS™ Series 2.0

Zažite radosť z čistejšieho, ľahšieho a rýchleho lakovania pomocou systému 3M ™ PPS ™ 2.0.

3M™ PPS 2.0 Video

 • Vylepšený systém aplikácie farby

  6 vylepšení od adaptéru po kelímok.

  6 vylepšení od adaptéru po kelímok.

Väčší uzáver kelímka

Umožňuje uskladniť farby hore nohami s väčšou stabilitou. Vďaka filtru ponorenému vo farbe zachováte jeho vlastnosti.

Prístupové okienko

Umožňuje pridržať vložku a zabezpečí tak čistejšie a ľahšie odstránenie viečka pri dopĺňaní. Ľahšie sa tiež kontrolujte hladina materiálu.

Nový pevný kelímok v každej sade viečok a vložiek

Začínajte s čistým kelímokom častejšie. Pomery a odmerné značky na kelímku eliminujú nutnosť používať miešacie kelímky.

Zamykajúci systém viečka štvrťotáčkou

Vo vybavení každého viečka. Zostáva čistejšie. Rýchlejšie sa zamyká. 

Kupolovité viečko s filtrom s plným priemerom

Viac farby pod filtrom znamená elimináciu prskania po práci.

Široký adaptér so štvorbodovým zaistením

Maximalizuje stabilitu pri nástreku. Uľahčuje čistenie.

3M™ PPS 2.0 súčasti systému

 • Každé viečko disponuje uzamykacím systémom viečka štvrťotáčky, ktorý zaručuje rýchle a čisté utesnenie kelímka pri každom použití. Filtre s plným priemerom zlepšujú prietok, zaručujú kvalitu a minimalizujú prskanie.

  3M™ PPS™ rady 2.0 viečko s integrovaným uzamykacím systémom a filtrom

 • Pevné (vonkajšie) kelímky teraz majú priamo na sebe natlačené zmiešavacie pomery - miešanie a meranie tak môže prebiehať priamo v kelímku s vložkou. Zabudovaným priezorom môžete kontrolovať hladinu farby a zároveň pridržať vložku pri otváraní viečka, čo umožňuje rýchle, jednoduché a čisté dopĺňanie.

  3M™ PPS 2.0 Pevné kelímky

 • Existuje celý rad adaptérov v podstate k akejkoľvek striekacej pištoli, ktorú použijete s 3M ™ PPS ™ rady 2.0. Adaptér, ktorý je vhodný pre vašu pištoľ, nájdete tu!

  3M™ PPS 2.0 Adaptéry

 • Striekacia pištoľ, ktorá dokáže splniť viacero požiadaviek na lakovanie: zabezpečiť základnú, tesniacu, priemyselnú, lodnú, ochranu dreva a celý rad ďalších spôsobov povrchovej ochrany. Vedci spoločnosti 3M opäť uľahčujú lakovanie.

  3M™ Accuspray™pre 3M™ PPS 2.0


Zdroje 3M™ PPS™ 2.0

Spoločnosť 3M je odhodlaná spraviť vašu prácu čistejšou, ľahšou, rýchlejšou a bezpečnejšou. U nás nájdete čo potrebujete.


Vyberte si vhodný adaptér pre Vašu pištoľ

Pomocou voľby produktov nižšie viete identifikovať správny adaptér 3M ™ PPS ™ 2.0 pre vašu striekacu pištoľ.