Novinky v portfóliu 3M OOPP

Nové produkty v portfóliu 3M

Produkty, ktoré pracujú rovnako tvrdo ako vy.

Novinky v portfóliu 3M OOPP

3M vám dodá sebavedomie a silu, ktorá vám pomôže ochrániť váš svet

3M je na čele v oblasti produktových inovácií v kategórii osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP). Na tejto stránke nájdete naše najnovšie produkty a služby týkajúce sa zdravia a bezpečnosti pracovníkov.

 • 3M™ Speedglas™ Zváračská kukla G5-01

  Na základe rozsiahlych rozhovorov so zváračmi, ktorí celé dni zvárajú s vysokým prúdom, 3M navrhlo novú zváračskú kuklu s novým samozatemňovacím filtrom, ktorá je teraz tak výkonná ako vy.

 • Bezpečnostné prilby série 3M™ SecureFit™ X5000 a X5500

  Prioritou je bezpečnosť pri práci. A tam vstúpi nová, revolučná bezpečnostná prilba 3M™ SecureFit™. Navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť. Navrhnutá pre pohodlie.

 • 3M™ PELTOR™ ProTac™ III Headset

  Existujú dva hlavné dôvody, prečo používať ochranu sluchu – vaše uši. Slúchadlá 3M™ PELTOR™ ProTac™ III s funkciou regulácie v závislosti od hladiny hluku na počúvanie okolitého prostredia vám pomôžu sústrediť sa na prácu a umožnia vám komunikovať s kolegami v hlučnom prostredí bez toho, aby ste si museli dávať dole ochranu sluchu. Reprodukcia vám umožní počuť a lepšie určiť smer alarmov, varovného kriku či cúvajúcich vozidiel.

 • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro Headset

  Nové slúchadlá WorkTunes™ Pro uľahčujú zaradenie vašej obľúbenej hudby do pracovného dňa. Ak pracujete v hlučnom prostredí, máte všetky dôvody, aby ste si vybrali náhlavnú súpravu, ktorá pomôže nielen ochrániť sluch.

Sledujte nás
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky