Priemyselné brúsivá Scotch-Brite™

Informácie o priemyselných brúsivách Scotch-Brite™

 • Desaťročie po desaťročí. Súčiastka za súčiastkou. Existuje len jedna kategória abrazívnych materiálov, na ktorú sa môžeme spoľahnúť, že dokáže zaistiť opakovateľné výsledky a skvelú konečnú povrchovú úpravu. Tou je Scotch-Brite™. Priemyselné brúsivá Scotch-Brite™ vychádzajú z minulosti a kráčajú do budúcnosti. Sústredia sa na kvalitu bez kompromisov – rovnako ako vy. Tieto brúsivá založené na technológii netkaných materiálov od spoločnosti 3M sú ideálne napríklad na zahladzovanie, konečnú povrchovú úpravu, čistenie a prípravu povrchu. V čom spočíva ich tajomstvo? Ich pružná konštrukcia reaguje na tvar povrchu, takže z kovu odstraňujú hrdzu, povrchové vrstvy a zanechávajú po sebe konzistentnú povrchovú úpravu, bez narušenia geometrie obrobku.

Povrchová úprava výrobkami Scotch-Brite prekoná vaše očakávania
Dokončite, čo ste začali.
POŽIADAJTE O VZORKU BRÚSIVA

Produkty, ktoré potrebujete. Značka, ktorej môžete dôverovať.

Kategórie výrobkov Scotch-Brite™ pre priemysel

Pozrite si všetky priemyselné produkty Scotch-Brite™
 • Uľahčite si prácu výrobkami značky Scotch-Brite™. S týmito netkanými brúsnymi kotúčmi odolnými proti zanášaniu dosiahnete jednotnú povrchovú úpravu pomocou menšieho počtu krokov, pričom nepoškodíte základný materiál.

 • Vďaka desaťročiam inovácií vám prinášame osvedčený kotúč Scotch-Brite™. Naša kompletná ponuka lamelových kief či vinutých a lisovaných kotúčov vám pomôže pri zahladzovaní, povrchovej úprave a pri množstve ďalších úloh.

 • Flexibilné, prispôsobivé brúsne hárky slúžia na všeobecné čistenie, zdrsňovanie, zjednocovaniu povrchu, prípravu a dokončovanie povrchu. Dodávajú sa v rôznych zrnitostiach a vďaka tomu môžete dosiahnuť požadovanú povrchovú úpravu.

 • Pod značkou Scotch-Brite™ nájdete kompletný rad netkaných brúsnych pásov v mnohých zrnitostiach a s rôznymi podkladmi. Vďaka tomu si môžete vybrať presne ten, ktorý sa hodí najlepšie na zahladzovanie, brúsenie, zjednocovanie, dokončovanie či leštenie.


Pozrite si priemyselné brúsivá Scotch-Brite™ v akcii.

Nájdite si ten správny výrobok Scotch-Brite™

 • Nájdite správny výrobok Scotch-Brite™ pre svoju aplikáciu
  Ďalšie informácie

  Tieto brúsivá založené na technológii netkaných materiálov od spoločnosti 3M sú ideálne napríklad na zahladzovanie, konečnú povrchovú úpravu, čistenie a prípravu povrchu.

 • Všetky * políčka sú povinné pokiaľ nemajú označenie ,,nepovinné“

 •  
 • Vyznačením políčka dám svoj súhlas s prijímaním informačným bulletinov, reklamných oznámení, prieskumov a informácií o akciách a ponukách spoločnosti 3M Slovensko s.r.o. a skupiny 3M prostredníctvom e-mailu a/alebo telefonicky (ako je tu popísané). Beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú spracované spoločnosťou 3M Slovensko s.r.o.  a skupinou 3M v súlade s globálnymi zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M na vyššie podrobne uvedené marketingové a propagačné účely, a že moje osobné údaje môžu byť prenesené, uložené a/alebo spracovávané spoločnosťou 3M Slovensko s.r.o. a tretími osobami - partnermi v mene spoločnosti 3M Slovensko s.r.o. na Slovensku a v krajinách mimo Európskej únie, ale vždy za podmienky striktného dodržania povinností mlčanlivosti a bezpečnosti.

 • Predložiť Predložiť

Ďakujeme za váš záujem o brožúru Scotch-Brite™. Kliknite tu pre stiahnutie.

Ospravedlnenia...

Pri odosielaní sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím...


Predstavenie výrobkov Scotch-Brite™


Odporúčaná literatúra o priemyslených brúsivách Scotch-Brite ™


Spojte sa s nami

Radi vám pomôžeme pri rozhodovaní, ktorý priemyselný brúsny výrobok bude pre vaše využitie najvhodnejší. Skontaktuje sa s vami odborník na brúsivá zo spoločnosti 3M a pomôže vám vybrať výrobok, s ktorým ľahšie vykonáte danú prácu.

Ak máte otázky týkajúce sa výrobkov a technickej podpory, zavolajte na číslo +421 2 49 10 52 11.

Ak máte otázky týkajúce sa výrobkov a technickej podpory, zavolajte na číslo +421 2 49 10 52 11.