Čistá dieľňa. Rýchlejšie zisky.
View Video

Kompletné riešenie z jedného zdroja

Zo spolupráce dvoch veľkých firiem získate najviac Vy, zákazník.

Systémy pre opravy áut 3M a Festool Automotive zjednotí Vaše rozsiahle portfólio výrobkov do jedného. Jednotná, kvalitná, na potreby zákazníka orientovaná ponuka sofistikovaného náradia, brusiva a spotrebného materiálu značky 3M™ je odpoveďou na každú požiadavku a potrebu v lakovne.

Tým sa nastaví úplne nový štandard, pokiaľ ide o rozmanitosť produktov a efektívnosť, čo ide ruka v ruke so systémom pre opravy áut.

Reprodukovateľné pracovné postupy majú za úlohu dosiahnuť úspory a uľahčiť výnimočnú kvalitu prostredníctvom spoľahlivých procesov.

Vybudujte si svoj úspech na našom sortimente.

Od odborníka k expertovi.

Kompletný brúsny systém bol navrhnutý tak aby naplnili potrebu čistej, bezpečnej a efektívnej práci v lakovni. Prepája prémiové náradie z Festool Automotive Systems s 3M brusivom. Výsledkom je efektívne a komplexné riešenie pre prípravu dokončovanie povrchov v autoopravárenských dielňach.

Od výhody k zisku.

Naše pracovné postupy sú skvelým katalyzátorom akejkoľvek lakovne. Zrýchľujú a zjednodušujú proces opravy povrchu a zefektívňujú prácu. Jednoduchý proces, štandardizovaný postup = obrovské výsledky.

Bezpečná investícia.

Servis ALL-inclusive je rovnako ako kvalita a spoľahlivosť neoddeliteľnou súčasťou značky Festool. Ak si zaregistrujete svoje produkty do 30tich dní odo dňa nákupu, získate komplexný servisný balíček, ktorý ušetrí Váš čas, náklady a nervy. To znamená, že každý nástroj je nielen dobrou, ale aj bezpečnou investíciou

 • Kompletný brúsny systém na opravu áut

  Vyskúšajte a zažite ten úžasný rozdiel

  Ziskovosť + efektívnosť: Lepším odsávaním prachu a organizáciou pracoviska ušetríte čas a minimalizujete prerábky.

  Zdravie + Bezpečnosť: Systém je navrhnutý pre zaistenie vyššieho stupňa bezpečnosti, vrátane lepšej ergonómii. Niečo, z čoho všetci môžeme mať dobrý pocit .

Mobilné aplikácie

webLoaded = "false"
Servis all-inclusive

Využite servis all-inclusive

Zaregistruj svoje náradie značky Festool Automotive Systems a využi výhody, službu a podporu jedného z najlepších záručných servisov. Výhody zahŕňajú garanciu vrátenia peňazí do 15 dní a záruku 36 mesiacov.

Objav všetky výhody servisu all-inclusive

Odporúčané videá


 • Powered by Festool Automotive Systems logo

  Kompletný brúsny systém na opravu áut

  3M spolu s Festool Automotive Systems vytvorili celosvetovú strategickú spoluprácu, ktorá najlepšie napomáha autoopravárenskému odvetviu. 3M ponúka inovatívne brusivá najlepšej kvality , vrátane brusív 3M™ Cubitron™ II, ktoré sú teraz prístupné spolu s Festool Automotive Systems elektrickým a pneumatickým náradím, príslušenstvom, vysávačmi a záručným servisom.

  CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ VIAC O FESTOOL

  NAVŠTÍV 3MCOLLISION.COM


Sledujte nás
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky