Scotch® ATG lepiaca prenosová páska 926, 6 mm x 33 m

  • 3M ID 7000116661
  • UPC 05010027783652,05900422019169,04054596814851

Mäkký na tlak citlivý lepiaci systém, ktorý sa vyznačuje mimoriadne silnou prvotnou adhéziou a dobrou priľnavosťou k rôznym materiálom vrátane väčšiny plastov.

Systém ATG pásky prináša kontrolovanú aplikáciu lepidla, zatiaľ čo sa výstelka sa spätne navíja do ATG aplikátora. Spája pri kontakte a je veľmi dobre použiteľná na najrôznejších kombináciách substrátov a materiálov.

Systém ATG pásky je univerzálny, pohodlný a rýchlo a jednoducho sa používa. Nezostáva po ňom neporiadok a nevyžaduje si čistenie. Ide o nákladovo efektívnu náhradu nitov, sponiek, skrutiek, čapov a tekutých lepidiel. Vyššia bezpečnosť v porovnaní s lepidlami tavenými pri vysokej teplote.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Mäkký na tlak citlivý lepiaci systém, ktorý sa vyznačuje mimoriadne silnou prvotnou adhéziou a dobrou priľnavosťou k rôznym materiálom vrátane väčšiny plastov
  • Systém ATG pásky prináša kontrolovanú aplikáciu lepidla, zatiaľ čo sa výstelka sa spätne navíja do ATG aplikátora. Spája pri kontakte a je veľmi dobre použiteľná na najrôznejších kombináciách substrátov a materiálov
  • Systém ATG pásky je univerzálny, pohodlný a rýchlo a jednoducho sa používa. Nezostáva po ňom neporiadok a nevyžaduje si čistenie. Ide o nákladovo efektívnu náhradu nitov, sponiek, skrutiek, čapov a tekutých lepidiel. Vyššia bezpečnosť v porovnaní s lepidlami tavenými pri vysokej teplote

Lepiaca prenosová páska Scotch® ATG 926 má na zhustenej výstelke zo sulfátového papiera 300 akrylové lepidlo citlivé na tlak. Páska je navinutá lepiacou stranou nahor. Mimoriadne lepkavá lepiaca prenosová páska. Určená na použitie s aplikátormi Scotch® ATG.

Ideálne na spájanie materiálov s lesklými povlakmi, ktoré si žiadajú agresívne lepidlo so silnou prvotnou priľnavosťou. Medzi vybrané možnosti použitia patria: priečinky a škatule, upevňovanie vzorových tkanín vo vzorkovniciach a zostavovanie vývesiek na miestach predaja. Dobrá adhézia k substrátom s nízkou povrchovou energiou.

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,13 milimeter
Celková šírka (metricky) 6 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Svetlohnedá
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,13 milimeter
Použitie Montáž s laminovaním veľkých plôch, Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Primárna krycia vrstva Zhustený kraftový papier
Typ lepidla Akryl s vysokou pevnosťou 300
Značky Scotch®

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M