3M™ ATG pištoľ na prenosovú lepiacu pásku ATG700

 • 3M ID 7000031204
 • UPC 00051131065055

Presný ručný dávkovač pre dávkovanie prenosových lepiacich pások 3M Scotch® ATG

Rýchle a jednoduché použitie

So spúšťou

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Presný ručný dávkovač pre dávkovanie prenosových lepiacich pások 3M Scotch® ATG
 • Rýchle a jednoduché použitie
 • So spúšťou
 • Bezpečný - nie sú potrebné žiadne nože ani nožničky
 • Žiadny neporiadok, nie je potrebné nič upratať - vložka sa navíja naspäť do pištole počas aplikovania lepiacej pásky

ATG700EU (EURÓPA) MODEL APLIKÁTORA PRE PRENOSOVÚ LEPIACU PÁSKU 19600

3M™ ATG pištoľ na prenosovú lepiacu pásku ATG700 pre umelecké práce, remeslá, vystavovanie, projekty, výrobu pohľadníc, scrapbooking a papierové tovar. Naša pištoľ 3M Scotch® ATG dávkuje prenosové lepiace pásky a je bezpečná, rýchla a ľahko sa používa. Pri výrobe pohľadníc, scrapbookingu, pripevňovaní fotografií alebo pri výrobe modelov nezanecháva za sebou neporiadok ani potrebu čistenia. Na rozdiel do tradičného lepidla, ktoré môže presakovať cez papier a spôsobovať zvrašťovanie a zvráskavenie, naša pištoľ na pásky zanecháva po sebe rovné, čisté línie, ktoré priľnú na každý povrch. Jednoducho stlačte spúšť, aby sa uvoľnila rovná, kontrolovaná časť lepiacej pásky. Pištoľ automaticky odstráni vložku na podlepení. Zabudovaný rezač zastaví lepiacu pásku, keď uvoľníte spúšť, takže za sebou zanechá čisté spojovacie línie, ktoré sú pripravené na prilepenie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 228.6 milimeter
Celková výška (metricky) 241.3 milimeter
Celková šírka (metricky) 44.45 milimeter
Farba produktu Žltá
Materiál Plast/kov
Obsah balenia 1 zásobník/balenie
Použitie Montáž s laminovaním veľkých plôch, Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Značky Scotch®
Šírka pásky (metrické jednotky) 12 milimeter