1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Aplikátory, dávkovače a súpravy pások
 5. Ručné aplikátory
 6. Adaptér na pištoľ na prenosovú lepiacu pásku 3M™ ATG ATG700

Adaptér na pištoľ na prenosovú lepiacu pásku 3M™ ATG ATG700

3M ID 7000031200
 • Bezpečné, rýchle a jednoduché používanie
 • Rovnomerná a kontrolovaná aplikácia lepiacej pásky
 • Nezanecháva neporiadok a eliminuje potrebu čistenia
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Bezpečné, rýchle a jednoduché používanie
 • Rovnomerná a kontrolovaná aplikácia lepiacej pásky
 • Nezanecháva neporiadok a eliminuje potrebu čistenia

Uľahčite si umelecké a remeselné práce, prezentácie, projekty, výrobu pohľadníc alebo albumov s výstrižkami vďaka pištoli na prenosovú lepiacu pásku 3M™ ATG ATG700. Pištoľ na pásku je bezpečná, rýchla, jednoducho sa používa, nezanecháva neporiadok a eliminuje potrebu čistenia. Dávkuje prenosové lepiace pásky 3M Scotch® ATG.

Pištoľ na prenosovú lepiacu pásku 3M™ ATG ATG700 na umelecké a remeselné práce, prezentácie, projekty, výrobu pohľadníc, tvorbu albumov s výstrižkami a kancelárske potreby. Pištoľ 3M Scotch® ATG dávkuje prenosové lepiace pásky, je bezpečná, rýchla a ľahko sa používa. Pri výrobe pohľadníc, tvorbe albumov s výstrižkami, pripevňovaní fotografií alebo pri výrobe modelov nezanecháte neporiadok, ktorý je potrebné upratať. Na rozdiel do tradičného lepidla, ktoré môže presakovať cez papier a spôsobovať zvrašťovanie a krčenie, zanecháva pištoľ na pásky po sebe rovné čisté línie, ktoré priľnú na každý povrch. Jednoducho stlačte spúšť, aby sa uvoľnila rovná, kontrolovaná časť lepiacej pásky. Pištoľ automaticky odstráni vložku na podlepení. Integrovaný rezač zastaví lepiacu pásku, keď uvoľníte spúšť, takže za sebou zanechá čisté spojovacie línie, ktoré sú pripravené na prilepenie.