1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Lepiace, montážne a transferové pásky
 5. Lepiace transferové pásky
 6. Scotch® ATG Adhesive Transfer Tape 924, Transparent, 12 mm x 55 m, 0.05 mm

Scotch® ATG Adhesive Transfer Tape 924, Transparent, 12 mm x 55 m, 0.05 mm

 • 3M ID 7000116638
 • UPC 05010027728509,04054596814875,05900422018902

Vynikajúca univerzálna lepiaca páska s prenosovým filmom. Ponúka vysokú priľnavosť, dobrú odolnosť voči rozpúšťadlám a vynikajúcu odolnosť voči UV lúčom.

Systém ATG pásky prináša kontrolovanú aplikáciu lepidla, zatiaľ čo sa výstelka sa spätne navíja do ATG aplikátora. Spája pri kontakte a je veľmi dobre použiteľná na najrôznejších kombináciách substrátov a materiálov.

Systém ATG pásky je univerzálny, pohodlný a rýchlo a jednoducho sa používa. Nezostáva po ňom neporiadok a nevyžaduje si čistenie. Ide o nákladovo efektívnu náhradu nitov, sponiek, skrutiek, čapov a tekutých lepidiel. Vyššia bezpečnosť v porovnaní s lepidlami tavenými pri vysokej teplote.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Vynikajúca univerzálna lepiaca páska s prenosovým filmom. Ponúka vysokú priľnavosť, dobrú odolnosť voči rozpúšťadlám a vynikajúcu odolnosť voči UV lúčom
 • Systém ATG pásky prináša kontrolovanú aplikáciu lepidla, zatiaľ čo sa výstelka sa spätne navíja do ATG aplikátora. Spája pri kontakte a je veľmi dobre použiteľná na najrôznejších kombináciách substrátov a materiálov
 • Systém ATG pásky je univerzálny, pohodlný a rýchlo a jednoducho sa používa. Nezostáva po ňom neporiadok a nevyžaduje si čistenie. Ide o nákladovo efektívnu náhradu nitov, sponiek, skrutiek, čapov a tekutých lepidiel. Vyššia bezpečnosť v porovnaní s lepidlami tavenými pri vysokej teplote

Lepiaca prenosová páska Scotch® ATG 924 má na zhustenej výstelke zo sulfátového papiera akrylové lepidlo citlivé na tlak. Páska je navinutá lepiacou stranou nahor. Univerzálna lepiaca prenosová páska. Určená na použitie s aplikátormi Scotch® ATG.

Lepí širokú škálu typovo podobných aj rozdielnych materiálov, napríklad kovy, sklo, drevo, papier, farby a mnoho druhov plastov. Dá sa použiť napríklad na: upevňovanie reklamných predmetov, plagátov atď. Pri začiatku odvíjania cievky. Lepenie zadných stien rámiku na fotografie a krytov proti prachu.

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 55 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,05 milimeter
Celková šírka (metricky) 12 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Svetlohnedá
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,1 milimeter
Použitie Montáž s laminovaním veľkých plôch, Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Primárna krycia vrstva Zhustený kraftový papier
Typ lepidla Akryl s vysokou priľnavosťou 400
Značky Scotch®

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.