traja zdravotnícki pracovníci sledujú monitor počítača

Návod na použitie vyhľadávača

Návod na použitie (IFU)

Spoločnosť 3M sa vám snaží zjednodušiť prácu spoľahlivými a kvalitnými výrobkami, ktoré sú podporené komplexným školením, dokumentáciou a klinickou, technickou a zákazníckou podporou.

Náš regulačný portál vám umožňuje* jednoducho nájsť návody na použitie (IFU) pre produkty zdravotnej starostlivosti od spoločnosti 3M.

Pre vybrané výrobky sú k dispozícii aj ďalšie informácie, ako je vyhlásenie o zhode (DoC) a certifikáty.

  • Notebook na bielom pozadí s domovskou stránkou vyhľadávača návodov na použitie 3M a vedľa neho 3M™ Littmann® fonendoskop.

    Ak chcete získať prístup k návodom na použitie 3M, kliknite na nasledujúce tlačidlo. Náš regulačný portál sa otvorí v novom okne prehliadača.

    Budete môcť vyhľadať návod na použitie konkrétneho výrobku pomocou textového poľa vyhľadávania alebo prechádzaním cez rôzne kategórie.

    Návody na použitie a ďalší obsah, ako sú vyhlásenia o zhode a certifikáty, je možné priamo zobraziť alebo stiahnuť pre ďalšie použitie.


Potrebujete ďalšiu pomoc?

Sme tu pre vás, aby sme pomohli! Ak potrebujete ďalšiu podporu, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.


  • * Informácie na webovej stránke vyhľadávača návodov na použitie sú určené pre zdravotníckych pracovníkov. Pacienti by sa mali poradiť so svojimi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti o ich konkrétnom zdravotnom stave a liečbe, ako aj o informáciách poskytovaných na tejto stránke vrátane rizík a výhod určitých produktov a služieb, ktoré sa môžu na stránke nachádzať. Dokumenty môžu byť revidované, preto si v čase použitia pozrite najaktuálnejšiu verziu na webovej stránke vyhľadávača návodov na použitie. Upozorňujeme, že hľadanie podľa produktového čísla nemusí nevyhnutne viesť k správnej verzii návodu na použitie pre váš konkrétny výrobok. Návody na použitie nájdené pomocou tohto prístupu by sa mali používať iba na informačné účely a nesmú sa používať ako náhrada skutočného značenia výrobkov.