3M mesh hero image

Využite SERVIS all-inclusive

Vysoká kvalita Festool nástrojov je taktiež odrazom vysokého porozumenia zákaznického SERVIS. Festool all-inclusive SERVIS je tu pre Vás v prípade, že veci sa nebudú vyvíjať tým správnym smerom. Náhradné a opotrebované diely pre opravu a sťažnosti. Pretože SERVIS na opravu karosérií potrebuje viac ako len pár nástrojov.

* Zaregistruj svoj Festool stroj do online databázy all-inclusive servisu do 30tich dní a odo dňa nákupu potvrď servisné podmienky. Pre viac informácii o obmedzeniach stanovených zákonom a servisných podmienkach, navštív www.festool.sk/SERVIS

Zaregistruj Festool all-inclusive SERVIS
 • Keď servis zahŕňa oveľa viac ako je štandard

  Keď SERVIS zahŕňa oveľa viac ako je štandard

  Zaregistruj svoje Festool náradie do online databázy all-inclusive SERVIS do 30tich dní odo dňa nákupu a potvrď servisné podmienky. Pre viac informácii o obmedzeniach stanovených zákonom a servisných podmienkach, navštív www.festool.sk/SERVIS


  • * 36-mesačná bezplatná oprava **
  • * 10-ročný prístup k náhradným dielom
  • * 15-dňová garancia vrátenia peňazí
  • * 36 mesačná ochrana proti krádeži

   

  ** Ponuka opravy zdarma nezahŕňa náhradu škody k doplnkovému príslušenstvu, zneužitiu, škody spôsobenej použitím neoriginálnych častí príslušenstva alebo náhradných častí, ďalej nezahŕňa zariadenia, ktoré boli demontované alebo určené za stále, prípadne odolné voči opotrebovaniu.

   


 • Powered by Festool Automotive Systems logo

  Kompletný brúsny systém na opravu áut

  3M spolu s Festool Automotive Systems vytvorili celosvetovú strategickú spoluprácu, ktorá najlepšie napomáha autoopravárenskému odvetviu. 3M ponúka inovatívne brusivá najlepšej kvality , vrátane brusív 3M™ Cubitron™ II, ktoré sú teraz prístupné spolu s Festool Automotive Systems elektrickým a pneumatickým náradím, príslušenstvom, vysávačmi a záručným servisom.

  CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ VIAC O FESTOOL

  NAVŠTÍV 3MCOLLISION.COM