Scotch® krepová maskovacia páska 202, 36 mm x 50 m

 • 3M ID 7100044184

Ťažké, hrubé krepové papierové podlepenie zaručuje dobré línie náterov

Lepidlo z prírodného kaučuku zaručuje dobré, okamžité priľnutie

Lepidlo má vynikajúcu pridržiavaciu silu zaručujúcu spoľahlivý výkon

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Ťažké, hrubé krepové papierové podlepenie zaručuje dobré línie náterov
 • Lepidlo z prírodného kaučuku zaručuje dobré, okamžité priľnutie
 • Lepidlo má vynikajúcu pridržiavaciu silu zaručujúcu spoľahlivý výkon
 • Má dobrý prenosový odpor a dá sa očistiť bez zanechania stôp
 • Dá sa ľahko trhať, takže jeho aplikácia je jednoduchá

3M™ krepová maskovacia páska 202 spoľahlivá páska s ťažkým, hrubým krepovým papierovým podlepením. Táto každodenná páska vyrobená s lepidlom z prírodného kaučuku má dobrú, okamžitú priľnavosť a silnú pridržiavaciu silu, vďaka čomu je obľúbená medzi učiteľmi, ktoré ju radi využívajú vo svojich triedach.

Bežná páska 3M™  krepová maskovacia páska 202 je ihneď rozpoznateľná a má vysoký výkon, ktorý je obzvlášť vhodný pre pridržiavanie, ochranu, zväzovanie a pod. Táto maskovacia páska je vyrobená s ťažkým, hrubým krepovým papierovým podlepením, je spoľahlivá a jednoducho sa s ňou manipuluje. Táto krepová maskovacia páska má na sebe tiež lepidlo z prírodného kaučuku, má dobrú, okamžitú priľnavosť a vynikajúcu pridržiavaciu silu.  3M™  krepová maskovacia páska 202 sa dá ľahko trhať a jednoducho sa aplikuje, má dobrý prenosový odpor, dá sa očistiť bez zanechania stôp, vďaka čomu je hrá dôležitú úlohu v triedach. Odporúčané použitie Pridržiavanie Ochrana Zväzovanie Označovanie Nátery Umenie a remeslá Čo je maskovacia páska? Maskovacia páska bola osobitne vyrobená tak, aby pomáhala chrániť okolité povrchy pred nadmerným nastriekaním, zaručuje čisté línie náterov a po dokončení práce sa odstraňuje ľahko a bez zanechania stôp. Maskovacie pásky od spoločnosti 3M dobre priľnú, odolávajú rozpúšťadlám alebo vode z náterov, sú dostatočne pevné pre zavesenie plastových fólií, ale dá sa odstrániť bez zanechania stôp a bez toho, aby poškodila spodný povrch. Podlepenie, typicky z krepového papiera, sa prispôsobí zaobleným a nepravidelným povrchom. Páska sa trhá rukou, takže sa aplikuje bez nástrojov.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.