1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Pružné lepidlá
 5. Tavné lepidlá
 6. Lepidlo tavené pri vysokej teplote 3M™ 3762 Q hnedá farba, 5/8 palcov x 8 palcov, 11 lb v balení

Lepidlo tavené pri vysokej teplote 3M™ 3762 Q hnedá farba, 5/8 palcov x 8 palcov, 11 lb v balení

 • 3M ID 7100023053
 • UPC 50021200652610

Agresívny horúci hrubý steh rýchlo dosahuje manipulačnú pevnosť, hodí sa na balenie a iné aplikácie

Stredne dlhé obdobie, kým spoj nezatvrdne, umožňuje presnejšie upravenie polohy a osadenia

Pevne spojí substráty, ktoré sa ťažko lepia, napríklad zľahka povoskované povrchy

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Agresívny horúci hrubý steh rýchlo dosahuje manipulačnú pevnosť, hodí sa na balenie a iné aplikácie
 • Stredne dlhé obdobie, kým spoj nezatvrdne, umožňuje presnejšie upravenie polohy a osadenia
 • Pevne spojí substráty, ktoré sa ťažko lepia, napríklad zľahka povoskované povrchy
 • Prakticky neviditeľné po zatvrdnutí, nahrádza nevzhľadné mechanické spoje a páskové lepenia
 • Priľne k zvlneným či lepenkovým kartónom, drevu, drevotrieskovej doske, drevotrieske a vypchávkovým penám

Lepidlo tavené pri vysokej teplote 3M™ 3762 je 100% ekonomické, rýchlotvrdnúce tuhé lepidlo tavené pri vysokej teplote. Je navrhnuté na všeobecné aplikácie, ale aj na ručné a vlnité lepenie kartónov a obalov vo všeobecnosti. Po zahriatí na konkrétny bod topenia sa toto lepidlo premení na agresívny horúci hrubý steh, ktorý vytvrdne a dosiahne svoju manipulačnú pevnosť v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu pomáha udržiavať produktivitu vo vysokom tempe.

Nech vám ide výroba od ruky Lepidlo tavené pri vysokej teplote 3M™ 3762 má špeciálne zloženie, ktoré rýchlo zachytí a zapečatí lepený povrch a vyhovuje tak požiadavkám veľkoobjemovej produkcie, napríklad v balení, práci s drevom a montovaní či skladaní produktov. Tieto vlastnosti zvyšujú rýchlosť zalepenia kartónu a umožňujú priľnutie k drevu, lepenke, vlnitým a iným vláknitým substrátom. Lepidlo má vysokú odolnosť voči pretrhnutiu a nízku odolnosť voči odlupovaniu, takže vo väčšine situácií zostanú vaše balíky zapečatené a vaše komponenty zlepené. Ekonomické a bezpečné 30-sekundové obdobie, kým spoj nezatvrdne, je spolu s 1/8" obrubou dostatočné na upravenie polohy a osadenia a podporuje produktivitu vo vysokom tempe, či už pri balení, práci s drevom alebo aplikáciách na vláknité materiály. 100 % podiel na výrobe tohto produktu majú tuhé častice, termoplastická živica na použitie s našimi aplikátormi látok tavených pri vysokej teplote od spoločnosti 3M™. Lepidlo obsahuje malý podiel prchavých organických zlúčenín (VOC), takže pri zahriatí vydáva minimálny zápach a pomáha tak dotvárať pohodlné pracovné prostredie. Odporúčané aplikácie Všeobecné balenie Oprava poškodených balení Prebaľovanie drevotriesky V mieste nákupu Doskové interiérové obklady Výstavky Tesárstvo Veľtrhové exponáty Penové vložky Remeselné aplikácie Lepenie voskovaných povrchov Výhoda lepidiel tavených pri vysokej teplote Aplikátory lepidiel tavených pri vysokej teplote, bežne nazývané „taviace pištole“, sú nástroje, ktoré sa používajú na aplikáciu roztavených termoplastických lepidiel a sú dostupné v prevedeniach s nízkou aj vysokou teplotou. Aplikátory lepidla s nízkou teplotou fungujú pri teplote približne 121 °C a sú vhodné na lepenie materiálov citlivých na teplo, napríklad elektroniky, plastov a látok. Vysokoteplotné aplikátory pracujú za minimálnej teploty 193°C. Do tepelnej komory sa vsunie tyčinka tuhého lepidla. Aplikátor vytvorí tok lepidla roztavením tuhej látky pomocou ohrevného prvku s fixnou teplotou. Roztopené lepidlo sa následne vytláča cez trysku buď pomocou tlaku vzduchu, mechanického kohútikového ústrojenstva alebo pomocou priameho tlaku na tuhú tyčinku. Trysky sa dajú obmieňať v závislosti na tom, aký je potrebný výsledný tok lepidla. Môže ísť o tenký, široký pruh lepidla na lepenie kartónov či o úzky, hrubší pruh na lepenie dreva, kompozitových materiálov či kovov. Trysky sú väčšinou vyrobené z kovu a počas použitia sú mimoriadne horúce a môžu rýchlo spáliť pokožku. Po vytlačení z aplikátora lepidlo väčšinou rýchlo tuhne, najčastejšie v priebehu niekoľkých sekúnd. Používanie aplikátorov lepidiel tavených pri vysokej teplote je rozšírené v priemysle, ručnej výrobe, v domácnostiach a spracúvajú sa s nimi materiály od papiera a čipkoviny až po drevo a niektoré druhy kovov.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.