1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Pružné lepidlá
 5. Tavné lepidlá
 6. 3M™ tavné lepidlo Scotch-Weld™ 3764 Q, číre, 5/8 palcov x 8 palcov

3M™ tavné lepidlo Scotch-Weld™ 3764 Q, číre, 5/8 palcov x 8 palcov

3M ID 7100008178
 • Lepidlo so 100% pevných častíc termoplastickej živice umožňuje úpravy v priebehu času, aby sa splnili rôzne požiadavky projektov.
 • Lepidlo sa prispôsobí nízkym teplotám s cieľom uľahčiť úpravy a polohovanie v priebehu aplikácie.
 • Odolnosť proti nárazom zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť
 • Pevnosť v strihu a pevnosť adhézie zabezpečuje spoľahlivosť
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Lepidlo so 100% pevných častíc termoplastickej živice umožňuje úpravy v priebehu času, aby sa splnili rôzne požiadavky projektov.
 • Lepidlo sa prispôsobí nízkym teplotám s cieľom uľahčiť úpravy a polohovanie v priebehu aplikácie.
 • Odolnosť proti nárazom zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť
 • Pevnosť v strihu a pevnosť adhézie zabezpečuje spoľahlivosť
 • Kompatibilné lepidlo schopné spájať mnoho materiálov

Naše 3M™ tavné lepidlo 3764 je číre, obsahuje 100% pevných častíc termoplastickej živice, je schopné spojiť mnoho plastov, vrátane polyolefínu. Vyvinuté tak, aby sa prispôsobilo nízkym teplotám, podáva výnimočný výkon pre široký rozsah aplikácií a priemyslov.

Spoj, na ktorom môžete byť závislí 3M™ tavné lepidlo 3764 sme navrhli, aby zabezpečilo pevnosť v strihu a pevnosť adhézie. Za účelom splnenia rôznych požiadaviek projektu sme toto tavné lepidlo vyrobili tak, aby umožnilo nastavenie a polohovanie. Naše tavné lepidlo 3764 ponúka vynikajúcu odolnosť proti nárazom, poskytuje dlhodobú životnosť a odolnosť, čím vytvára dlhodobé spoje. 3M™ Scotch-Weld 3764 sme navrhli ako číre, tavné lepidlo, ktoré je vysoko kompatibilné, schopné spájať mnoho materiálov, vrátane akrylov, keramiky, peny, skla, polykarbonátu, polyetylénu, polypropylénu a polyvinyl chloridu (PVC). Odporúčané použitie 3M™ tavné lepidlo 3764 sa môže použiť v rade odvetví vrátane automobilového, v preprave, letectve, čalúnnictve, armáde, okná, audio, stavebniny a elektronika. Tento produkt je možné použiť v rade aplikácií, ako napr.: Montáž Pripájanie Zaisťovanie Oprava Zalievanie Spájanie panelov Pripínanie drôtov Zväzovanie Tesnenie Zapuzdrovanie Tuhnutie Lepenie peny Lepenie Balenie Čo je potrebné vedieť o tavných lepidlách Tavné lepidlá pozostávajú zo 100% pevných častíc termoplastickej živice. Tieto lepidlá sú navrhnuté tak, aby sa po vytvorení spoja znova roztopili v prípade, že sú vystavené dostatočne vysokej teplote. Výhodami tavných lepidiel je, že na rozdiel od upevňovačiek a tesniacich pások, sú medzi povrchmi prakticky neviditeľné. Naše tavné lepidlá nadobudnú po zahriatí kvapalnú podobu, rýchlo vyplnia medzery a navlhčia lepené povrchy. Po aplikácii na povrch sa schladia, stvrdnú a do niekoľkých sekúnd dosiahnu pevnosť spoja. Vzhľadom na krátky pracovný interval môžete zostavami hýbať okamžite po aplikácii, čo eliminuje potrebu zvierania, upevňovania a dodatočného času a energie na sušenie. Navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim požiadavkám 3M™ tavné lepidlo 3764 je navrhnuté tak, aby vyhovovalo rôznym potrebám v celej rade priemyslov, vytvára flexibilný, no trvácny spoj. Naše kompatibilné tavné lepidlá demonštrujú našu snahu zabezpečiť pevný spoj