3M™ tavné lepidlo Scotch-Weld™ 3748

 • 3M ID 7100005566
 • UPC 50021200825854

Vykazuje vynikajúce vlastnosti pri teplotných šokoch kvôli nízkym teplotám pre optimálnu, dlhotrvácnu adhéziu

Tepelná odolnosť zabezpečuje trvácnosť aj pri meniacich sa teplotách

Výnimočné elektrické vlastnosti ponúkajú ideálne riešenie pre elektrické aplikácie

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vykazuje vynikajúce vlastnosti pri teplotných šokoch kvôli nízkym teplotám pre optimálnu, dlhotrvácnu adhéziu
 • Tepelná odolnosť zabezpečuje trvácnosť aj pri meniacich sa teplotách
 • Výnimočné elektrické vlastnosti ponúkajú ideálne riešenie pre elektrické aplikácie
 • Lepidlo nekoroduje, čím udržiava kvalitu a pevnosť adhézie aj s odstupom času
 • Vysoká pevnosť adhézie ponúka dlhodobú pevnosť a odolnosť

3M™ tavné lepidlo 3748 je pevné, flexibilné tavné lepidlo s výnimočnými schopnosťami odolávať teplotným šokom, zabezpečuje optimálnu adhéziu pri kolísavých teplotách. Toto tavné lepidlo zo 100% pevných častíc termoplastickej živice ponúka vynikajúcu odolnosť pre širokú škálu aplikácií.

Odolné, dôveryhodné Spolu s vlastnosťou odolávať teplotným šokom sme 3M™ tavné lepidlo 3748 navrhli tak, aby bolo tepelne odolné a spoľahlivé pri vysokých teplotách bez nadvihovania alebo deformácie. Zlúčeninu tohto tavného lepidla sme navrhli tak, aby ponúkalo výnimočné elektrické vlastnosti, takže je ideálne pre elektrické aplikácie. Funkcia, ktorá robí z 3M™ tavného lepidla 3748 skvelé riešenie pre elektrické aplikácie, sú jeho nekorodujúce vlastnosti, ktoré udržiavajú kvalitu a pevnosť adhézie aj s odstupom času. 3M™ tavné lepidlo 3748 taktiež ponúka vysokú pevnosť adhézie pre dlhotrvajúcu pevnosť a odolnosť. Tento produkt dokáže spojiť mnoho substrátov, obzvlášť ťažko lepiteľné materiály, ako napríklad polypropylén a polyetylén. Odporúčané použitie 3M™ tavné lepidlo 3748 sa môže použiť v rôznych priemyselných odvetviach vrátane automobilového, stavebného, nábytkárskeho, značenie, spotrebný tovar, špeciálne vozidlá, doprava, armáda, nehnuteľnosti, elektronika, opracovanie dreva a balenie. Odporúčané použitie tohto produktu zahŕňa: Elektroniku Plasty Drevo Penu Tkaninu Lepenku Čo treba vedieť o tavných lepidlách Tavné lepidlá pozostávajú z 100% pevných častíc termoplastickej živice. Tieto lepidlá sú navrhnuté tak, aby sa po vytvorení spoja znova roztopili v prípade, že sú vystavené dostatočne vysokej teplote. Výhodami tavných lepidiel je, že na rozdiel od upevňovačiek a tesniacich pások, sú medzi povrchmi prakticky neviditeľné. Naše tavné lepidlá nadobudnú po zahriatí kvapalnú podobu, rýchlo vyplnia medzery a navlhčia lepené povrchy. Po aplikácii na povrch sa schladia, stvrdnú a do niekoľkých sekúnd dosiahnu pevnosť spoja. Vzhľadom na krátky pracovný interval môžete zostavami hýbať okamžite po aplikácii, čo eliminuje potrebu zvierania, upevňovania a dodatočného času a energie na sušenie. Prekoná vaše očakávania Objavte výhody 3M™ tavného lepidla 3748 navrhnutého tak, aby bolo flexibilné a

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.