1. Slovensko
  2. Všetky výrobky 3M
  3. Pásky
  4. Zlepovacie a indexovacie pásky
  5. 3M™ napojovacia voderozpustná páska 906B, modrá, 50 mm x 50 m

3M™ napojovacia voderozpustná páska 906B, modrá, 50 mm x 50 m

  • 3M ID 7000116492
  • UPC 05010027523098,05900422017073

Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode.

Lepidlo s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku pre letmé napojovanie rolí papiera a napojovanie na dutinku

Vďaka úplnej rozpustnosti vo vode nie je potrebné odstraňovať spojovací materiál z odpadu: materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode
  • Lepidlo s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku pre letmé napojovanie rolí papiera a napojovanie na dutinku
  • Vďaka úplnej rozpustnosti vo vode nie je potrebné odstraňovať spojovací materiál z odpadu: materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A
  • Vynikajúca tepelná odolnosť až do 204 °C

Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode.

Priemyselný štandard pre letmé napojovanie papierových rolí Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B predstavuje priemyselný štandard pre letmé napojovanie rolí papiera vďaka vysokej počiatočnej priľnavosti za morka a vynikajúce pevnosti spoja v šmyku. Táto 0,075mm veľmi ľahká modrá páska má z oboch strán vrstvu vodorozpustného lepidla s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku, ktoré je nanesené na ľahko oddeliteľné krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode. Páska je odolná voči vysokým teplotám do 204 ° C. Odporúčané použitie: • Letmé napojovanie papierových rolí na natieracím zariadení • Spojovacie páska na zariadenia na automatické napojovanie Bez znečistenia odpadu spojovacím materiálom, ktorý nie je rozpustný vo vode Vďaka vodorozpustné štruktúre nie je treba odstraňovať spojovací materiál z odpadu. Rozpustnosť pásky vo vode eliminuje nebezpečenstvo znečistenia odpadu z výroby papiera spojovacím materiálom, ktorý nie je rozpustný vo vode. Materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A, čo umožňuje znížiť náklady na prácu a zvýšiť hodnotu papierového odpadu. Všetky zložky lepidla a nosiče pásky spĺňajú požiadavky nariadenia o nepriamych prísadách potravín podľa 21 CFR 176.170 a 21 CFR 176.180. Použitie tejto pásky sa neodporúča pre napojovanie dokončených rolí alebo tam, kde môže dôjsť k vytekaniu lepidla. Možnosť nepretržitej prevádzky tlačových strojov a zachovanie vernosti vašich zákazníkov Výrobky spoločnosti 3M sú po desaťročia používané v papierňach a tlačiarňach, kde pomáhajú zvyšovať kvalitu výsledkov práce a efektivity pracovných postupov. V priebehu celého pracovného procesu, počnúc napojovaním rolí papiera až po montáž štočkov a balenie výsledného výrobku, sa vždy môžete spoľahnúť na riešenia a služby spoločnosti 3M.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M