1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Zlepovacie a indexovacie pásky
 5. 3M™ napojovacia voderozpustná páska 906B, modrá, 50 mm x 50 m

3M™ napojovacia voderozpustná páska 906B, modrá, 50 mm x 50 m

 • 3M ID 7000116492

Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode.

Lepidlo s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku pre letmé napojovanie rolí papiera a napojovanie na dutinku

Vďaka úplnej rozpustnosti vo vode nie je potrebné odstraňovať spojovací materiál z odpadu: materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A.

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,075 milimeter
Farba produktu Modrá
Typ lepidla Možnosť recyklácie
Počet strán s lepidlom Obojstranné

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode
 • Lepidlo s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku pre letmé napojovanie rolí papiera a napojovanie na dutinku
 • Vďaka úplnej rozpustnosti vo vode nie je potrebné odstraňovať spojovací materiál z odpadu: materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A
 • Vynikajúca tepelná odolnosť až do 204 °C
 • Increase the value of waste paper

Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B je určená pre letmé napojovanie rolí papiera v papierňach na natieracím zariadení pre povrchové úpravy papiera. Táto páska je nanesená na ľahko oddeliteľné Polobielená krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode.

Priemyselný štandard pre letmé napojovanie papierových rolí Vodorozpustná napojovacie páska 3M ™ 906B predstavuje priemyselný štandard pre letmé napojovanie rolí papiera vďaka vysokej počiatočnej priľnavosti za morka a vynikajúce pevnosti spoja v šmyku. Táto 0,075mm veľmi ľahká modrá páska má z oboch strán vrstvu vodorozpustného lepidla s vysokou lepivosťou a pevnosťou spoja v šmyku, ktoré je nanesené na ľahko oddeliteľné krycej vrstve z papiera rozpustného vo vode. Páska je odolná voči vysokým teplotám do 204 ° C. Odporúčané použitie: • Letmé napojovanie papierových rolí na natieracím zariadení • Spojovacie páska na zariadenia na automatické napojovanie Bez znečistenia odpadu spojovacím materiálom, ktorý nie je rozpustný vo vode Vďaka vodorozpustné štruktúre nie je treba odstraňovať spojovací materiál z odpadu. Rozpustnosť pásky vo vode eliminuje nebezpečenstvo znečistenia odpadu z výroby papiera spojovacím materiálom, ktorý nie je rozpustný vo vode. Materiál spĺňa alebo prekonáva požiadavky normy TAPPI UM-213, metóda A, čo umožňuje znížiť náklady na prácu a zvýšiť hodnotu papierového odpadu. Všetky zložky lepidla a nosiče pásky spĺňajú požiadavky nariadenia o nepriamych prísadách potravín podľa 21 CFR 176.170 a 21 CFR 176.180. Použitie tejto pásky sa neodporúča pre napojovanie dokončených rolí alebo tam, kde môže dôjsť k vytekaniu lepidla. Možnosť nepretržitej prevádzky tlačových strojov a zachovanie vernosti vašich zákazníkov Výrobky spoločnosti 3M sú po desaťročia používané v papierňach a tlačiarňach, kde pomáhajú zvyšovať kvalitu výsledkov práce a efektivity pracovných postupov. V priebehu celého pracovného procesu, počnúc napojovaním rolí papiera až po montáž štočkov a balenie výsledného výrobku, sa vždy môžete spoľahnúť na riešenia a služby spoločnosti 3M.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.