1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne kotúče
 5. Kotúče s fóliou
 6. 3M™ Trizact™ Finesse-it™ Brúsne Disky V Roli 464LA, 32 mm x NH, A5 MIC, 500 Diskov/Roli

3M™ Trizact™ Finesse-it™ Brúsne Disky V Roli 464LA, 32 mm x NH, A5 MIC, 500 Diskov/Roli

 • 3M ID 7000103644
 • UPC 00051141276113

rep

Vytvárajú vysokú úroveň lesku, na opravy chýb skla, povrchovú úpravu materiálu Corian a pevného akrylového povrchu.

Pohodlné vyhotovenie diskov v kotúči

Zobraziť viac detailov
Mikrónová trieda A5
Produktová Kategória Valec kotúča
Celkový priemer (metricky) 31,75 milimeter
Typ pripojenia PSA
Minerál Karbid kremíka

Detaily

Zvýraznenie
 • rep
 • Vytvárajú vysokú úroveň lesku, na opravy chýb skla, povrchovú úpravu materiálu Corian a pevného akrylového povrchu
 • Pohodlné vyhotovenie diskov v kotúči
 • Veľmi vhodné na použitie s miniorbitálnymi brúskami alebo brúskami na opravu lakov, keď vytvárajú povrch pripravený na leštenie
 • Odstránia najčastejšie chyby do 2 – 3 sekúnd

Skonštruovali sme disk 3M ™ Trizact ™ Finesse-it ™ 464LA s revolučnou štruktúrou povrchu tak, že kanály pri brúsení odvádzajú nečistoty preč z disku, čo výrazne znižuje možnosť zanášania a predlžuje životnosť disku.

Tajomstvo predĺženej životnosti a rýchlejšieho brúsenia 3M™ Trizact™ Finesse-it™ brúsnych diskov v kotúči 464LA je v precíznosti, mikroreplikovanom systéme kanálov, ktoré odvádzajú úlomky po brúsení z disku. To zamedzuje úlomkom v hromadení medzi brúsnymi štruktúrami, a umožňuje aj čerstvým minerálom, aby boli kontinuálne vystavované voči obrobku. Na rozdiel od obvyklých brúsiv je 3M™ Trizact™ brúsivo ostré od začiatku a aj naďalej ostré zostáva, čo vedie k predvídateľnejším výsledkom povrchových úprav a lepšej, konzistentnej kvalite. Brúsne disky 3M™ Trizact™ vydržia až päťkrát dlhšie než bežné disky a umožňujú presnú kontrolu finálnych úprav. Trojrozmerné štruktúry, ktoré sú rovnomerne rozložené po celom povrchu brúsiva Trizact, zaisťujú konzistentný výkon a eliminujú rozdiely medzi jednotlivými diskami. Naše brúsne disky sú ideálne na finišovanie, opravy chýb a zjednocovanie, keď pracujete na náteroch, lakoch, a odstránenie chýb na plaste. Precízne nanášaný minerál pomáha znižovať procesné kroky a vytvára vysokú úroveň lesku. Aby bol proces jednoduchý a efektívny, stačí len veľmi málo vody. Predĺžená životnosť brúsneho disku v kombinácii s jeho rýchlym a konzistentným rezom z neho robí ideálnu pomôcku na rýchle opravy.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Mikrónová trieda A5
Produktová Kategória Valec kotúča
Celkový priemer (metricky) 31,75 milimeter
Typ pripojenia PSA
Minerál Karbid kremíka