1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Baliace pásky
 5. Pásky na lepenie škatúľ
 6. 3M™ Tartan™ univerzálna BOPP páska na uzatváranie škatúľ 305, priehľadná, 50 mm x 66 m

3M™ Tartan™ univerzálna BOPP páska na uzatváranie škatúľ 305, priehľadná, 50 mm x 66 m

 • 3M ID 7000095640

Akrylové lepidlo priľne na rôzne druhy povrchov pri kontakte, vrátane drevotriesky

Dostatočná pridržiavacia sila odoláva odlupovaniu, pre bezpečné zatváranie v celom dodávateľskom reťazci

Uzatvára bezpečne balíky bez otvorov, odpadu, ostrých miest a nevyhnutnosti likvidácie sponiek

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Akrylové lepidlo priľne na rôzne druhy povrchov pri kontakte, vrátane drevotriesky
 • Dostatočná pridržiavacia sila odoláva odlupovaniu, pre bezpečné zatváranie v celom dodávateľskom reťazci
 • Uzatvára bezpečne balíky bez otvorov, odpadu, ostrých miest a nevyhnutnosti likvidácie sponiek
 • Polypropylénové podlepenie odoláva zárezom, odieraniu a vlhkosti a zaručuje dlhotrvajúci výkon
 • Vhodná pre ľahké obálky a listy

Tartan™ páska na uzatváranie škatúľ 305 je univerzálnou baliacou páskou pre uzatváranie rôznych ľahkých škatúľ,ktoré sú vystavené minimálnemu riziku pri distribúcii. Biaxiálne orientované polypropylénové podlepenie, ktoré je odolné voči odieraniu, chemikáliám a ošúchavaniu, vytvára pevný spoj počas celého prepravného procesu.

Zabezpečuje vysokú kvalitu a konzistentný výkon Tartan™ páska na uzatváranie škatúľ 305 má akrylové lepidlo citlivé na tlak, ktoré pre aktiváciu nepotrebuje vlhkosť, teplo ani rozpúšťadlá. Táto univerzálna páska je dostupná ako priehľadná alebo v žltohnedej farbe, má dobrú priľnavosť na recyklovanú papierovú vložku a drevotriesku a je vhodná do nízkych teplôt pri aplikácii s papierom, potravinami a nápojmi, v zdravotníctve, MRO, elektronike a tlačiarenskom priemysle. Nízkozáťažová páska na zapečatenie je tiež známa ako baliaca alebo lepiaca páska, je určená na bezpečné uzavretie ľahkých obálok a balíkov určených na prepravu. Medzi potenciálne účely použitia patrí uzatváranie a zapečatenie škatúľ, balenie, pridržiavanie, páskovanie a všeobecné zväzovanie. Prinášame lepšie nápady pre vaše povrchy vďaka vede a inováciám V našom oddelení spoločnosti 3M pre priemyselné lepidlá a pásky využívame poznatky o lepidlách na to, aby vám mohli dodávať inovatívne riešenia, ktoré vylepšujú postupy navrhovania a výroby v spoločnostiach po celom svete. Nakoniec 3M technológie pomáhajú zákazníkom v tom, aby mohli ponúkať konkurenčne výhodné produkty na trhu ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.