1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vláknité pásky
 5. Páska pretkaná vláknom Scotch® 8959, 50 mm x 50 m, 0.15 mm

Páska pretkaná vláknom Scotch® 8959, 50 mm x 50 m, 0.15 mm

 • 3M ID 7000095244
 • UPC 04064035105426

Zvýšená bezpečnosť – s vláknami vedúcimi po dĺžke a šírke sa páska dá rukou len ťažko odtrhnúť v akomkoľvek smere

Sklenené vlákna sú rozložené dvojsmerne, čím zabezpečujú vysokú pevnosť v ťahu po celej šírke aj dĺžke pásky

Ideálna pevnosť pre ťažké balíky a zásielky odosielané cez oceán alebo na export.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 197KB)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Zvýšená bezpečnosť – s vláknami vedúcimi po dĺžke a šírke sa páska dá rukou len ťažko odtrhnúť v akomkoľvek smere
 • Sklenené vlákna sú rozložené dvojsmerne, čím zabezpečujú vysokú pevnosť v ťahu po celej šírke aj dĺžke pásky
 • Ideálna pevnosť pre ťažké balíky a zásielky odosielané cez oceán alebo na export
 • Agresívne lepidlo priľne k drevotrieske a iným substrátom

8959 je páska na bežné použitie vystužená dvojsmernými (priečne tkanými) sklenenými vláknami. Polypropylénová zadná vrstva ScotchproTM zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči abrázii, vlhkosti a oderu.

Extrémna páska na extrémne účely použitia Páska Scotch® s dvojsmerne vedeným vláknom 8959 je navrhnutá ako mimoriadne kvalitná špecializovaná baliarenská páska a kombinuje pevnú polypropylénovú zadnú vrstvu vystuženú kontinuálnym dvojsmerným skleneným vláknom a lepidlo zo syntetickej gumovej živice. Naša vysokozáťažová páska je špeciálne vyvinutá na poskytovanie náležitej adhézie k najrôznejším povrchom vrátane kovu, plastov a drevotriesky. Viacvrstvový lepiaci systém zo syntetickej gumy zabraňuje delaminácii, pričom zároveň chráni pásku pred pretrhnutím. Páska s dvojsmerným vláknom Scotch 8959 je ideálnou voľbou na pevné vystužovanie škatúľ, vysokozáťažové zapečaťovanie, prípravu zásielok, spájanie a paletizovanie. Robustná páska s dvojsmerným vláknom Scotch 8959 je vystužená kontinuálnymi sklenenými vláknami v pozdĺžnom a priečnom smere pozdĺž biaxiálne orientovanej zadnej vrstvy. Viacúrovňové lepidlo zo syntetickej gumy zabraňuje delaminácii sklenených vlákien zo zadnej vrstvy. Značky, čiarové kódy a iné grafické prvky sa dajú čítať cez priehľadnú pásku. Mnohostranné použitie Uväzovacie pásky so skleneným vláknom používajte vždy vtedy, keď je pevnosť na prvom mieste. Páska je ideálna na upevňovanie nákladov a zapečaťovanie balíkov určených na prepravu a manipuláciu. Medzi používateľov z priemyselnej a obchodnej sféry patria výrobcovia a distribútori potravín a nápojov, športových potrieb, potrubí, kovových výrobkov, automobilových dielov a nábytku. Medzi potenciálne účely použitia patrí uzatváranie a zapečaťovanie škatúľ, zadržiavanie, viazanie a všeobecné zoskupovanie. Aplikujte s prenosným ručným dávkovačom alebo stacionárnym dávkovačom stanovenej dĺžky.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 50 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.13 milimeter
Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Farba produktu Transparentné
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0.145 milimeter
Odvetvia Spracovanie kovov, Všeobecný priemysel
Podkladový materiál (nosič) Polypropylénová fólia
Predĺženie pri pretrhnutí 6.0 Percent
Sila v ťahu (metrické jednotky) 2627 N/100mm
Typ lepidla Syntetický kaučuk
Veľkosť jadra (metrické jednotky) 76 milimeter
Značky Scotch®
Úroveň výkonu Špeciálne