1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Hladké klzké pásky
 5. Pásky z UHMW
 6. 3M™ UHMW PE fóliová páska 5423, priehľadná, 1-1/2 in x 18 yd

3M™ UHMW PE fóliová páska 5423, priehľadná, 1-1/2 in x 18 yd

 • 3M ID 7000050077
 • UPC 00021200144561

Priehľadné podlepenie odolné voči odieraniu pomáha pri ochrane povrchov pred opotrebovaním

Nízky koeficient trenia s efektom „šmykovej plochy“ medzi jednotlivými povrchmi

Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú počiatočnú priľnavosť s okamžitým pripevnením na povrch materiálu

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 38,1 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,3 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polyetylén
Farba produktu Transparentné
Typ lepidla Guma

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Priehľadné podlepenie odolné voči odieraniu pomáha pri ochrane povrchov pred opotrebovaním
 • Nízky koeficient trenia s efektom „šmykovej plochy“ medzi jednotlivými povrchmi
 • Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú počiatočnú priľnavosť s okamžitým pripevnením na povrch materiálu
 • Pomáha znížiť vŕzganie, rinčanie a iné zvuky, ktoré vznikajú pri pohyboch
 • Používa sa v aplikáciách, kde mazanie nie je možné kvôli znečisteniu
 • Liner makes it ideal for fabricating or die-cutting into various lengths and shapes

3M™ UHMW PE fóliová páska 5423 chráni povrchy pred odieraním. Naša páska má hrúbku 0,025 mm, čo zaručuje vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, takže je ideálna tam, kde odchádza k opotrebovaniu spôsobeného silnými údermi alebo posúvaním. Vytvorí efekt „šmykovej plochy“, takže dochádza ku kontaktu bez opotrebovania.

3M™ UHMW fóliová páska 5423 sa často používa vo všeobecnom priemysle, kde pomáha udržiavať kontrolu nad vŕzganím a rinčaním, ktoré vznikajú pri vibráciách alebo opotrebovaní kovových a plastových materiálov. Naša UHMW-PE (ultra vysokomolekuárny polyetylén) fóliová páska zaručuje dobrú odolnosť voči chemikáliám a vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, čo napomáha pri zabezpečení dlhej životnosti. Páska sa montuje na podložku, takže sa dá ľahko vyrezávať, aby sa mohla prispôsobiť požiadavkám konkrétnych aplikácií. Je ideálna pre také aplikácie, kde sa vyžaduje nízky koeficient trenia kde dochádza k pohybu častí a/alebo materiálov. Táto páska s hladkým povrchom sa používa predovšetkým v letectve, automobilovom a tlačiarenskom a pri údržbe, opravách a renováciách (MRO). Odporúčané použitie: • Vodiace lišty a kanály na plochých dopravníkoch • Podložky do lakovacích kabín • Podložky do nádrží a nádob • Posuvné časti šuplíkov a skriniek • Ochranné hliníkové tabule na lisoch pre formovanie napínaním Páska, za ktorou stojí celá veda Účinnosť pásky spočíva v podlepení z ultra vysokomolekulárneho polyetylénu (UHMW-PE). UHMW-PE je termoplastom, ktorý má jedinečnú kombináciu vlastností, ako sú výnimočná tvrdosť a nízka povrchová energia. Ultra vysokomolekulárna hmotnosť tejto pásky výrazne znižuje trenie, čím sa vytvára účinné riešenie tam, kde sa vyžaduje protilepenie a ľahké odstránenie. Odolnosť UHMW-PE voči odieraniu je vyššia ako u PTTE a ešte viac sa zvyšuje so nárastom molekulárnej hmotnosti. Výnimočnú odolnosť a univerzálnosť UHMW-PE využívajú projektanti a technici v mnohých priemyselných odvetviach po celom svete. Produkty s UHMW-PE majú viacero výnimočných vlastností, ktoré zahŕňajú vysokú odolnosť voči odieraniu, nízky koeficient trenia a jednu z najvyšších pevností pri náraze medzi všetkými termoplastmi. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálna pre tam, kde odchádza k opotrebovaniu spôsobeného silnými údermi alebo posúvaním. Nízky koeficient trenia prekonáva len PTFE; ale na druhej strane má UHMW-PE páska vynikajúcu odolnosť voči odieraniu.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.