1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Hladké klzké pásky
 5. Pásky z UHMW
 6. 3M™ UHMW PE fóliová páska 5423, priehľadná, 1-1/2 in x 18 yd

3M™ UHMW PE fóliová páska 5423, priehľadná, 1-1/2 in x 18 yd

3M ID 7000050077
 • Priehľadné podlepenie odolné voči odieraniu pomáha pri ochrane povrchov pred opotrebovaním
 • Nízky koeficient trenia s efektom „šmykovej plochy“ medzi jednotlivými povrchmi
 • Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú počiatočnú priľnavosť s okamžitým pripevnením na povrch materiálu
 • Pomáha znížiť vŕzganie, rinčanie a iné zvuky, ktoré vznikajú pri pohyboch
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Priehľadné podlepenie odolné voči odieraniu pomáha pri ochrane povrchov pred opotrebovaním
 • Nízky koeficient trenia s efektom „šmykovej plochy“ medzi jednotlivými povrchmi
 • Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú počiatočnú priľnavosť s okamžitým pripevnením na povrch materiálu
 • Pomáha znížiť vŕzganie, rinčanie a iné zvuky, ktoré vznikajú pri pohyboch
 • Používa sa v aplikáciách, kde mazanie nie je možné kvôli znečisteniu

3M™ UHMW PE fóliová páska 5423 chráni povrchy pred odieraním. Naša páska má hrúbku 0,025 mm, čo zaručuje vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, takže je ideálna tam, kde odchádza k opotrebovaniu spôsobeného silnými údermi alebo posúvaním. Vytvorí efekt „šmykovej plochy“, takže dochádza ku kontaktu bez opotrebovania.

3M™ UHMW fóliová páska 5423 sa často používa vo všeobecnom priemysle, kde pomáha udržiavať kontrolu nad vŕzganím a rinčaním, ktoré vznikajú pri vibráciách alebo opotrebovaní kovových a plastových materiálov. Naša UHMW-PE (ultra vysokomolekuárny polyetylén) fóliová páska zaručuje dobrú odolnosť voči chemikáliám a vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, čo napomáha pri zabezpečení dlhej životnosti. Páska sa montuje na podložku, takže sa dá ľahko vyrezávať, aby sa mohla prispôsobiť požiadavkám konkrétnych aplikácií. Je ideálna pre také aplikácie, kde sa vyžaduje nízky koeficient trenia kde dochádza k pohybu častí a/alebo materiálov. Táto páska s hladkým povrchom sa používa predovšetkým v letectve, automobilovom a tlačiarenskom a pri údržbe, opravách a renováciách (MRO). Odporúčané použitie: • Vodiace lišty a kanály na plochých dopravníkoch • Podložky do lakovacích kabín • Podložky do nádrží a nádob • Posuvné časti šuplíkov a skriniek • Ochranné hliníkové tabule na lisoch pre formovanie napínaním Páska, za ktorou stojí celá veda Účinnosť pásky spočíva v podlepení z ultra vysokomolekulárneho polyetylénu (UHMW-PE). UHMW-PE je termoplastom, ktorý má jedinečnú kombináciu vlastností, ako sú výnimočná tvrdosť a nízka povrchová energia. Ultra vysokomolekulárna hmotnosť tejto pásky výrazne znižuje trenie, čím sa vytvára účinné riešenie tam, kde sa vyžaduje protilepenie a ľahké odstránenie. Odolnosť UHMW-PE voči odieraniu je vyššia ako u PTTE a ešte viac sa zvyšuje so nárastom molekulárnej hmotnosti. Výnimočnú odolnosť a univerzálnosť UHMW-PE využívajú projektanti a technici v mnohých priemyselných odvetviach po celom svete. Produkty s UHMW-PE majú viacero výnimočných vlastností, ktoré zahŕňajú vysokú odolnosť voči odieraniu, nízky koeficient trenia a jednu z najvyšších pevností pri náraze medzi všetkými termoplastmi. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálna pre tam, kde odchádza k opotrebovaniu spôsobeného silnými údermi alebo posúvaním. Nízky koeficient trenia prekonáva len PTFE; ale na druhej strane má UHMW-PE páska vynikajúcu odolnosť voči odieraniu.