Páska tvorená UHMW filmom 3M™ 5423, priehľadná, 2 palec x 18 yardov, 11,7 mm, 6 ks v balení, balené v škatuli

 • 3M ID 7000035835
 • UPC 00021200075766

10,0 mm UHMW polyetylénová zadná vrstva ponúka vynikajúcu odolnosť voči abrázii

Dá sa použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie

Výstelka ju robí ideálnym kandidátom na opracovanie a rezanie do formy v rôznych dĺžkach a tvaroch

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • 10,0 mm UHMW polyetylénová zadná vrstva ponúka vynikajúcu odolnosť voči abrázii
 • Dá sa použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie
 • Výstelka ju robí ideálnym kandidátom na opracovanie a rezanie do formy v rôznych dĺžkach a tvaroch
 • Nízky koeficient trenia pre efekt „klznej platne“ medzi povrchmi
 • Môže pomôcť s elimináciou pískania, štrkotania a iných zvukov, ktoré vznikajú pri pohybe

Páska s UHMW filmom 3M™ 5423 sa používa na ochranu povrchov pred abráziou a vytvára efekt „klznej plochy“, ktorý je zárukou kontaktu bez opotrebenia. 10,0 mm hrubá zadná vrstva tejto pásky je zárukou vynikajúcej odolnosti voči abrázii, vďaka čomu je ideálna na nasadenie v prostrediach vystavených opotrebeniu pôsobením nárazov a kĺzavého pohybu.

Pomáha redukovať problémy s hlukom a vibráciami Páska s UHMW filmom 3M™ 5423 pomáha pred opotrebením chrániť plastové a kovové šachty, vodiace lyžiny a zásobníky. Taktiež môže pomôcť s elimináciou pískania, štrkotania a iných zvukov, ktoré vznikajú pri pohybe alebo kontakte povrchov. Nízky koeficient trenia tejto pásky v kombinácii so špičkovou odolnosťou voči abrázii je zárukou efektívneho riešenia mnohých problémov s hlukom a vibráciami. 10,0 mm hrubá zadná vrstva predstavuje povrch jednoduchý na čistenie pre rôzne aplikácie s nanášaním náterov a spájaním s použitím rôznych atramentov, lepidiel a tmelov, zatiaľ čo výstelka robí tento produkt ideálnou voľbou na opracovanie alebo rezanie do foriem na rôzne dĺžky a do rôznych tvarov. Odporúčané účely použitia Ploché vodiace lyžiny dopravníkov Opláštenie sprejovacích komôr Výstupné šachty Opláštenie nádrží a košov Klznice zásuviek a skriniek Prívodné šachty a šachty na obilie Ochrana hliníkových platní na lisoch na tvarovanie ťahom Špičková odolnosť pásky s UHMW filmom 3M™ UHMW voči abrázii jej umožňuje dosahovať vyššiu životnosť ako mnohé materiály v klzných aplikáciách, vďaka čomu sa predlžuje prevádzková životnosť. Vzhľadom na jedinečné vlastnosti zadnej vrstvy sa dá často použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie. Táto hladká povrchová páska je primárne určená na použitie v leteckom, automobilovom, tlačiarenskom a MRO priemysle. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 16.5 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.3 milimeter
Celková výška (metricky) 0.3 milimeter
Celková šírka (metricky) 51 milimeter
Doba skladovania v mesiacoch (od dátumu výroby) 18
Farba produktu Transparentné
Hrúbka lepidla na zadnej strane (metrické jednotky) 0.05 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (metrické jednotky) 0.13 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0.25 milimeter
Jednotiek na obal 6.0
Maximálna prevádzková teplota (°C) 107 Stupeň Celzia
Minimálna prevádzková teplota (°C) -34 Stupeň Celzia
Odvetvia Armáda a štátna správa, Automobilový priemysel, Doprava, Elektronika, Letectvo a kozmonautika, Spotrebiče, Spracovanie kovov, Všeobecný priemysel, Špeciálne vozidlo
Pevnosť adhézie (metrická) 28 N/100mm
Podkladový materiál Polyetylén s mimoriadne vysokou molekulovou hmotnosťou
Podkladový materiál (nosič) Polyetylén
Predĺženie pri pretrhnutí 5.3
Primárna krycia vrstva Č. 60 Zhustený kraftový papier so silikónovou úpravou
Produktová Kategória Rolka
Sila v ťahu (metrické jednotky) 1500 N/100mm
20 of 25