1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Hladké klzké pásky
 5. Pásky z UHMW
 6. Páska tvorená UHMW filmom 3M™ 5423, priehľadná, 2 palec x 18 yardov, 11,7 mm, 6 ks v balení, balené v škatuli

Páska tvorená UHMW filmom 3M™ 5423, priehľadná, 2 palec x 18 yardov, 11,7 mm, 6 ks v balení, balené v škatuli

3M ID 7000035835
 • 10,0 mm UHMW polyetylénová zadná vrstva ponúka vynikajúcu odolnosť voči abrázii
 • Dá sa použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie
 • Výstelka ju robí ideálnym kandidátom na opracovanie a rezanie do formy v rôznych dĺžkach a tvaroch
 • Nízky koeficient trenia pre efekt „klznej platne“ medzi povrchmi
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • 10,0 mm UHMW polyetylénová zadná vrstva ponúka vynikajúcu odolnosť voči abrázii
 • Dá sa použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie
 • Výstelka ju robí ideálnym kandidátom na opracovanie a rezanie do formy v rôznych dĺžkach a tvaroch
 • Nízky koeficient trenia pre efekt „klznej platne“ medzi povrchmi
 • Môže pomôcť s elimináciou pískania, štrkotania a iných zvukov, ktoré vznikajú pri pohybe

Páska s UHMW filmom 3M™ 5423 sa používa na ochranu povrchov pred abráziou a vytvára efekt „klznej plochy“, ktorý je zárukou kontaktu bez opotrebenia. 10,0 mm hrubá zadná vrstva tejto pásky je zárukou vynikajúcej odolnosti voči abrázii, vďaka čomu je ideálna na nasadenie v prostrediach vystavených opotrebeniu pôsobením nárazov a kĺzavého pohybu.

Pomáha redukovať problémy s hlukom a vibráciami Páska s UHMW filmom 3M™ 5423 pomáha pred opotrebením chrániť plastové a kovové šachty, vodiace lyžiny a zásobníky. Taktiež môže pomôcť s elimináciou pískania, štrkotania a iných zvukov, ktoré vznikajú pri pohybe alebo kontakte povrchov. Nízky koeficient trenia tejto pásky v kombinácii so špičkovou odolnosťou voči abrázii je zárukou efektívneho riešenia mnohých problémov s hlukom a vibráciami. 10,0 mm hrubá zadná vrstva predstavuje povrch jednoduchý na čistenie pre rôzne aplikácie s nanášaním náterov a spájaním s použitím rôznych atramentov, lepidiel a tmelov, zatiaľ čo výstelka robí tento produkt ideálnou voľbou na opracovanie alebo rezanie do foriem na rôzne dĺžky a do rôznych tvarov. Odporúčané účely použitia Ploché vodiace lyžiny dopravníkov Opláštenie sprejovacích komôr Výstupné šachty Opláštenie nádrží a košov Klznice zásuviek a skriniek Prívodné šachty a šachty na obilie Ochrana hliníkových platní na lisoch na tvarovanie ťahom Špičková odolnosť pásky s UHMW filmom 3M™ UHMW voči abrázii jej umožňuje dosahovať vyššiu životnosť ako mnohé materiály v klzných aplikáciách, vďaka čomu sa predlžuje prevádzková životnosť. Vzhľadom na jedinečné vlastnosti zadnej vrstvy sa dá často použiť na miestach, kde vzhľadom na kontamináciu nie je možné realizovať premazávanie. Táto hladká povrchová páska je primárne určená na použitie v leteckom, automobilovom, tlačiarenskom a MRO priemysle. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.